TRENDYOL HEDİYE ÇEKİ KAMPANYASI KOŞULLARI

Kampanya, 15 Haziran 2022 - 31 Temmuz 2022 tarihleri arasında, Engince markalı koltuk takımı, yatak odası takımı, yemek odası takımı, genç odası takımı, baza, yatak, başlık ve sehpa ürünleri ("Ürünler”) alımında geçerli olacak olup tüketicilere aşağıdaki tabloda belirtilen ilgili tutarlarda Engince Mobilya Mağazalarından yapacakları alışverişlerinde Trendyol alışveriş çekleri hediye edilecektir.

Kampanya Outlet ürünler ve Düğün Paketlerinde geçerli değildir.

Hediye çeki kodları, Engince Mobilya Mağazaları’ndan belirtilen ürünlerden, belirtilen tutarda satın alan tüketicilere tanımlanacaktır.


Hediye çeki kodları www.trendyol.com adresi üzerinden üyelik oluşturmak ya da varolan üyelik üzerinden Trendyol cüzdanın etkinleştirilmesi suretiyle hediye çeki kodu girilerek aktif hale getirilecektir.

Hediye Çeki Kodlarımız Trendyol & Trendyol Market & Trendyol Yemek platformlarında geçerlidir. Farklı alışverişlerde parçalı olarak kullanılabilir.


Hediye çeki kodları yalnızca tüketicilerin Trendyol üzerinden yapacakları alışverişlerinde kullanılabilecektir.


Hediye çekleri Trendyol tarafından belirlenen sürede ve Trendyol tarafından belirlenen şartlarda kullanılacaktır. Hediye çekleri, altın, cep telefonu ve dijital servisler hariç tüm kategorilerde kullanılabilecektir. Hediye çeklerinin kullanım koşulları ve detaylı bilgi için hediye çeki kullanım koşulları ziyaret edilebilir.

 

Trendyol tarafından belirlenen süre içerisinde kullanılmayan hediye çekleri geçerliliğini yitirecektir. Geçerlilik süresi bir yıldır.


Hediye çekinin kullanımı ile ilgili Engince Mobilya’nın her hangi bir sorumluluğu yoktur.


Kampanya koşullarına uygun olarak Ürün satın alımı yapan tüketicilere iletilecek hediye çeki kodlarının değeri ve miktarı aşağıdaki gibidir:


ALIŞVERİŞ TUTARI ARALIĞI HEDİYE ÇEKİ DEĞERİ


20.000,00 – 39.999,00 TL  Arası Alışverişlerde 1.000,00 TL Hediye Çeki


40.000,00 TL – 59.999,00 TL Arası Alışverişlerde 2.500,00 TL Hediye Çeki

60.000,00 TL – 79.999,00 TL  Arası Alışverişlerde 4.000,00 TL Hediye Çeki

80.000,00 TL –  99.999,00 TL Arası Alışverişlerde 6.000,00 TL Hediye Çeki

100.000,00 TL Üzeri Alışverişlerde 10.000,00 TL Hediye Çeki


 

Hediye çekine hak kazanabilmek en az 20.000,00 TL tutarında alışveriş yapılması gerekmektedir.

Hediye çeki alışveriş tutarına göre belirlenecektir. Hediye çeki kodu bu protokolün imzalanması ve ödemenin tamamlanmasından sonra SMS ile müşteriye gönderilecektir.


Kurumsal satın almalar Kampanya kapsamı dışındadır.


Hediye çeki kodunun verilebilmesi için müşterinin satın aldığı ürün/ürünlere ait bedeli tamamen ödemiş olması gerekmektedir.


Hak kazanılan hediye çeklerinin iptal ya da iade hakkı bulunmamaktadır.


Engince kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Engince kötü niyetli olarak kampanyaya katılım gerçekleştirdiği tespit edilen katılımcıların kodları ile; sahtekarlık, dolandırıcılık yapıldığı şüphesi bulunan işlemlere ait hediye kodlarını iptal etme hakkına sahiptir
Bu kampanyadan faydalanılarak alınan ürünlerde iade kabul edilmeyecektir. (Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun’dan doğan istisnalar hariçtir.)


Satın alınan ürünün iade edilmesi durumunda tüketici bu kampanya sebebiyle kazandığı hediye çekini de, hediye çeki kullanılmışsa bedelini de iade edecektir.


Kampanya sadece Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir. Kredili ve Taksitli satışlarda geçerli değildir.