₺2.786 KDV Dahil
₺4.644 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺25.038 KDV Dahil
₺41.729 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺27.338 KDV Dahil
₺45.561 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺26.889 KDV Dahil
₺44.813 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺29.761 KDV Dahil
₺49.599 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺29.761 KDV Dahil
₺49.599 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
1

Ofis & Büro Mobilyası Modelleri

Ofis ve büro mobilyası modelleri, her alana uygun tasarımları ve geniş çalışma alanları ile verimli bir çalışma hayatına zemin hazırlar. Bir yandan üst yönetici takımları, diğer yandan açık ofislere uygun mobilyaları kolayca bulabileceğiniz ofis mobilyası çeşitleri, uzun yıllar kullanılabilecek kalite standartları ile keyifli bir çalışma sürecini sizlere sunar.

 

Ergonomik ve Kullanışlı Ofis Mobilyası Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

İş hayatında konfor büyük bir önem taşır. Kullanılacak ofis mobilya takımının kişiye özel seçilmesi gerekmektedir. Masa ve sandalye yüksekliğinin kullanıcıya uygun tercih edilmesi, konsantrasyonu da beraberinde getirir.

Masa ve sandalyenin yanı sıra yardımcı mobilyalardan destek alın. Hem üst yönetici takımlarında yer alan hem de açık ofis mobilyalarına dahil edilen; etajer, ofis dolabı, ofis kabini ile özel evrak ve eşyalarınızı depolayabileceğiniz alanlara sahip olun.

Ofis mobilyası kategorisinde yer alan her ürün, uzun soluklu bir kullanım sağlamalıdır. Kalite standartlarına uygun, sağlam malzemelerin kullanıldığı ürünlere öncelik tanıyın.

Alana uygun mobilya seçimi ile en doğru dekorasyonu gerçekleştirin.

Ofis Mobilyasında Sıklıkla Tercih Edilen Kumaş Türleri Nelerdir?

Ofis mobilya takımı çeşitlerinde kullanılan belli başlı kumaş türleri mevcuttur. Klasik ofis mobilyaları sürekli kullanıldığı için çabuk yıpranmayan ve leke tutmayan kumaşlar tercih edilmelidir. İş hayatında en çok kullanılan kumaş türü ise deridir. Deri kumaş, kolay silinebilir ve konforlu yapısı ile günümüzde de ofis mobilyalarındaki yerini almaya devam ediyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR