₺111.650 KDV Dahil
₺186.076 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺177.510 KDV Dahil
₺295.838 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺184.861 KDV Dahil
₺308.090 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺182.368 KDV Dahil
₺303.935 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
₺212.998 KDV Dahil
₺354.983 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺208.125 KDV Dahil
₺348.610 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
Kampanyasız Ürünler
₺197.467 KDV Dahil
₺329.099 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
Kampanyasız Ürünler
₺220.200 KDV Dahil
₺366.985 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
Kampanyasız Ürünler
₺224.662 KDV Dahil
₺374.425 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺180.768 KDV Dahil
₺301.267 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
1

Her Şey Dahil Mobilyalı Düğün Paketleri

Yeni evli çiftlerin son zamanlarda yoğun ilgi gösterdiği düğün paketleri, her zevke ve her ihtiyaca cevap veren mobilyalardan oluşuyor. Yatak odasından koltuk takımına ve yemek odası takımına kadar her şeyin düşünüldüğü düğün paketi çeşitleri, her bütçeye hitap eden fiyat aralıkları ile sizleri bir adım öteye taşıyor. Sizler için hazırlanan bu özel mobilyalar sayesinde masrafların arttığı düğün alışverişlerini ekonomik hale getirmek mümkündür. Düğün paketleri ile bütçe dostu bir alıveriş gerçekleştirebilir, yeni hayatınıza göz alıcı ve kaliteli mobilyalar ile ilk adımı atabilirsiniz.

 

Evlilik Paketlerinin İçinde Hangi Mobilyalar Bulunuyor?

“Düğün paketi içinde neler var?” sorusunu merak edenlerdenseniz geniş kapsamlı ve her şeyin sizler için düşünüldüğü tüm mobilyaların olduğunu söyleyebiliriz. Koltuk takımlarında; 2 adet üçlü koltuk, 1 adet berjer ya da 1 adet dörtlü koltuk, 1 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer bulunuyor. İçeriği dilediğiniz gibi değiştirebilir, kumaş ve renk seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Koltuk takımları, tarz olarak da birbirinden ayrılıyor ve her stile uygun şekilde üretiliyor. Country, avangart, klasik ya da modern koltuk takımlarınden dilediğinizi tercih etmekte özgürsünüz. Düğün paketi mobilyalarına dahil olan yemek odası takımları da paketi zenginleştiren ürünler arasındaki yerini alıyor. Genellikle yatak odası ve koltuklar ile takım olan yemek odası mobilyaları, geniş içeriği sayesinde ev dekorasyonunuzu belirlemeye yardımcı oluyor. Takım içeriğinde ise yemek masası, sandalye, konsol ve konsol aynası yer alıyor. Takımda yer alan diğer mobilyalar gibi yemek odasının mevcut kombinasyonunda değişiklik yapmanız mümkündür. Küçük salonlar için 4 kişilik takımlar, geniş salonlar için 6 kişilik takımlar tercih edilebilir. Ayrıca 6 adet sandalye yerine 1 adet bench ve 4 adet sandalyenin yer aldığı modern takımlar da düğün paketlerinde bulunuyor. Sandalye ve bench kumaşında ya da renginde değişiklik yapmanız mümkündür. Tamamen kendi stilinizi yansıtacağınız pek çok seçeneği değerlendirebilirsiniz. Full düğün paketinde yer alan yatak odası takımları; şık, modern, klasik ve country modelleri başta olmak üzere zengin bir seçeneğe sahip. Yeni evli çiftlerin yoğun ilgisini gören country takımlara öncelik tanıyabilir, odanızda beyaz rengin gücünü kullanabilirsiniz. Diğer yandan klasik çizgilerin modern tasarımlara dönüştüğü avangart takımlar da en çok tercih edilen yatak odası takımları arasındaki yerini koruyor. Yatak odasında olması gereken her mobilyanın yer aldığı bu özel takımlarda; karyola, şifonyer, komodin ve dolap bulunuyor. İsteğe göre puf ve şifonyer aynası dahil edebilirsiniz. Takımlardaki dolaplar, sürgülü kapaklı tercih edilebilir ya da kapaklarında boy aynası olmasına öncelik tanıyabilirsiniz. Yatak odalarının vazgeçilmezi olan bazalı karyolalar da pek çok takımdaki yerini almış durumda. Odanızın fonksiyonel mobilyalar ile daha kullanılır olmasını istiyorsanız geniş iç hacimleri ile depolama alanı sunan bazalı karyolalara şans verebilirsiniz.

 

Çeyiz Paketi Fiyatları

Geniş bir yelpazeye sahip olan düğün paketi mobilyaları, son trendleri evinize taşıyor. Her şey dahil düğün paketlerindeki sayısız alternatif, fiyatlar üzerinde farklı etiketleri de beraberinde getiriyor. Fonksiyonel özellikler, tasarımlardaki farklılıklar ve mevcut kalite, düğün paketi fiyatlarındaki değişimin en önemli unsurlarıdır ancak yeni evli çiftler için hazırlanan bu paketler, genel olarak bütçe dostudur. Ayrı ayrı alınan mobilyalar ile kıyaslandığında daha ekonomik fiyatlara sahip olan düğün paketleri ile düğün alışverişini minimum bütçe ile tamamlayabilirsiniz. Yeni bir hayata ilk adımı atarken, eviniz için en doğru seçimleri yapacağınız tüm mobilyalara anında sahip olmanın keyfini çıkarın.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR