ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Ofis İş İstasyonu

Her çalışanın iş hayatından beklediği en önemli faktörlerden biri, ofis mobilyalarının konforlu ve rahatlığıdır. Çalışma sürecinde sürekli bilgisayara bakmak ve evraklarla ilgilenmek, çoğu zaman yorucu olabiliyor. Çalışma masasında geçirilen süre, belli bir noktadan sonra vücutta çeşitli ağrılara sebebiyet verebiliyor ve bu durum iş yorgunluğunun artmasına zemin hazırlayabiliyor. Diğer yandan açık ofislerde alandan tasarruf edip, sayıca fazla personele yeterli bir alan kalabilecek dekorasyonları gerçekleştirmek, çoğu zaman imkanız hale gelebiliyor. Hem çalışanların sağlığını destekleyen hem de yeni nesil açık ofis dekorasyonlarının rahatlıkla gerçekleştirildiği iş istasyonu mobilyaları ile iş hayatı daha kolay ve daha pratik hale geliyor. İkili çalışma masası ve dörtlü çalışma masası modelleri, tasarım açısından aynı masada birden fazla personelin birlikte çalışmalarına olanak sağlıyor. Masaların ortasına yerleştirilen paneller ile ayrılan bölmeli ofis masaları, yüksek kalite standartları ve fonksiyonel özellikleri ile ofis alanlarını daha kullanılabilir hale getiriyor.

 

Ofis İş İstasyonunda Ön Plana Çıkan İşlevsel Tasarımlar

Açık ofis masası ile dekore edilmiş çalışma alanları, daha verimli bir çalışma ortamı sunmaktadır. Özellikle dörtlü oturma alanı sunan masalar, farklı yükseklik ve genişlikleri sayesinde her çalışan için ideal bir kullanıma sahip ürünlerdir. Dörtlü ya da ikili masa takımlarında; iki, üç ya da dört ayaklı masalar bulunmaktadır. Ayrıca panel kumaş ve kabinlerin yer aldığı takımlar; kare, dikdörtgen ve yonca modelleri ile geniş bir yelpazeyi sizlerle buluşturuyor. Masa sayısını arttırarak, açık ofis dekorasyonlarını kusursuz bir düzen üzerine oluşturabilirsiniz. Tüm masaları yan yana gelecek şekilde ya da karşılıklı olacak şekilde kullanabilirsiniz. İş istasyonu modelleri farklı renk seçenekleri ile dekorasyonunuza yön vermenize olanak sağlıyor. Ofis dekorasyonlarında sık sık görmeye alışkın olduğumuz beyaz renk, son zamanların da en çok tercih edilen renklerinden olmaya devam ediyor. Kahverengi, füme ve ceviz tonları da ofis mobilyalarında sıklıkla kullanılan renklerin başında geliyor. Hem fiziksel hem de zihinsel olarak kendinizi rahat hissedeceğiniz açık ofis masası modelleri, farklı fiyat etiketlerine sahiptir. Her bütçeye uygun fiyatlar sayesinde geniş bir kitleye hitap eder. İş istasyonu fiyatlarını arttıran temel faktörler ise kullanılan malzemenin kalitesi ve fonksiyonel özelliklerdir. Masa sayısının artışından meydana gelen fiyat artışları da yaşanmaktadır. Masa yüksekliğini ve genişliğini belirleyeceğiniz bölmeli ofis masası çeşitleri arasında en çok tercih edilen tasarımlar; Jacey ve Beta iş istasyonu modelleridir.

 

Çalışanlarınızın hem konforlu hem de verimli çalışma hayatına adım atmalarını sağlayacağınız ofis mobilyaları ile yoğun iş hayatında iyi bir düzen oluşturmanız mümkündür. Birbirinden farklı tasarımların, kalite ile buluştuğu ikili çalışma masası ve dörtlü çalışma masası modellerine Engince Mobilya farkı ile sahip olabilirsiniz. Uzun yıllar kalitesinden ödün vermeyen çeşitli ofis mobilyaları, sadece birkaç adımda ofisinizi baştan sona yenilemenize yardımcı olacak.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR