Teslimat Koşullarımız  

İstanbul ve İzmit'te Teslimat ve Montaj Ücretsiz!

Mağazamızdan veya www.engince.com.tr sitemizden aldığınız 100 TL üzeri tüm ürünlerin İstanbul ve İzmit için teslimat ve montaj hizmeti ücretsiz firmamıza aittir. Daha detaylı bilgi için mağazalarımıza bekliyoruz.

 


İstanbul ve İzmit Dışı Teslimat

Ücretsiz teslimat ve Kurulum hizmeti yatak odası, yemek odası,köşe koltuk takımı ve koltuk takımları takım olarak satıldığında verilmektedir.
Engince mobilya olarak. Teslimat yerleri de illere göre değişmektedir. Hizmet aldığımız nakliye firmaları çok nadiren de olsa bazı il ve ilçe merkezlerine araçların girmemesi gibi durumlar ile karşılaşabiliyorlar.

Özellikle doğu ve güneydoğu bölgelerimize bazen araçlarının dolum sürelerinden kaynaklanan gecikmeler yaşanabilmektedir. Daha detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz. 

Ücretsiz Teslimat Kurulum  Kampanya Dönemleri

Ücretsiz teslimat ve Kurulum hizmeti yatak odası, yemek odası,köşe koltuk takımı ve koltuk takımları takım olarak satıldığında verilmektedir. Diğer tüm ürünlerde ücretsiz teslimat ve kurulum hizmetimiz bulunmamaktadır.

* 1. kata kadar ücretsiz, 2. kat sonrası tüm teslimatlardan kat başı 300 TL fark ücreti alınır. 

* ÜCRETSİZ TESLİMAT ŞEHİR MERKEZLERİ İÇİN GEÇERLİDİR. Şehir merkezi dışında kalan bölgeler için ekstra ücret talep edilir.Sipariş sonrası fark olması durumunda müşteri temsilcilerimiz bilgilendirme yapacaktır. 

* Asansör ya da merdiven ile teslimat yapılaması durumunda vinç ile teslimat yapılabilir. Vinç teslimatlarında Vinç ücreti müşteriye aittir.

 


Yurtdışı Teslimat

Engince mobilya olarak dünyanın her yerine ürünlerimizi gönderebiliyoruz. Ürün gönderim şartları kıta kıta, ülke ülke değişmektedir.

Alacağınız Ürünlere ve Ülkeye göre kargo fiyatlandırılması yapılmaktadır. 

Alacağınız ürünlerin isimlerini ve bulunduğunuz adres ve posta kodu bilgilerinizi mail veya telefonla dış ticaret ekibimize bildirerek bilgi alabilirsiniz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR