ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Bahçe Oturma Grubu

Bahçeye açılan bir eve sahip olmak demek, ev konforundan uzaklaşmadan dinlenebileceğiniz ve keyifli vakitler geçirebileceğiniz bir alana sahip olmak demektir. Eğer siz de bu şansa sahipseniz bahçe oturma grubu modelleri ile konforun ön planda olduğu göz alıcı bir bahçe dekorasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Birbirinden güzel ve farklı tasarımları sayesinde dikkatleri üzerine toplayan bahçe koltukları ile temiz havanın tadını çıkarmaya hazır olun. Aileniz ve sevdiklerinizle uzun ve keyif dolu saatler yaşamak için acele edin!

 

Bahçe Oturma Takımları İle Rahat Alanlar

Bahçe oturma takımları, yüksek kalite standartlarına uygun olarak seçildiğinde uzun yıllar konforlu alanlara sahip olmanıza olanak sağlar. Bu takım içerikleri standart olarak; 1 adet ikili kanepe, 2 adet tekli koltuk ve 1 adet masadan oluşmaktadır. Siz, tercihinizi bahçe genişliğine göre yapabilir, mevcut takım içeriklerini farklı kombinasyonlar ile değiştirebilirsiniz. Ayrıca bahçe oturma grubunu sadece takım halinde değil, ikili bahçe koltuğu ya da tekli bahçe koltukları şeklinde parça parça da satın alabilirsiniz. Tercihinizi yaparken koltukların oturum ve sırt minderlerinde kullanılan dolgu malzemeleri hakkında mutlaka bilgi sahibi olun. Üretimi sırasında kullanılan malzemenin kalitesini de mutlaka önemseyin. Bahçe oturma grubunun kalitesi, kullanım ömrünü etkileyen en önemli faktördür. Her ne kadar yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte kullanılan mobilyalar olsa da ani hava değişimlerine dayanıklı bir ürüne sahip olmak, sizleri bir adım öteye taşıyacaktır. Misafirlerinizi ağırlayacağınız güzel bir bahçe dekorasyonu için en doğru adrestesiniz.

 

Bahçe Koltuk Fiyatları

Bahçe koltuk fiyatları, takım halinde ya da parça parça tercih edilmesinden dolayı geniş bir yelpaze sunar. Kullanılan malzemenin ve oturum minderlerinde yer alan dolgu malzemesinin kalitesi, fiyatları belirleyen en önemli faktörlerdir. Ürünün işlevselliğine ihtiyaçlar doğrultusunda karar vererek iyi bir seçim yapabilirsiniz. Eğer bütçenizi bu alışveriş için esnek tutuyorsanız birbirinden kaliteli ve şık tasarımların yer aldığı bahçe oturma takımlarını tercih edebilirsiniz. Belli dönemlerde gerçekleştirilen ekstra indirimleri takip ederek fiyatları ekonomik hale getirmek mümkündür. Acele edin ve hem ekonomik hem de yüksek kalite standartlarında üretilen bahçe kanepeleri, Engince Mobilya farkı ile anında sizin olsun!