ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Ofis Üst Yönetici Grupları

İş hayatı, kimileri için keyifli ve eğlenceli geçse de yoğun çalışanlar için bu durum strese ve yorgunluğa dönüşebiliyor. Üstelik kişiye uygun olmayan çalışma odası mobilyaları varsa günlük iş yorgunluğunda iki kat artış meydana gelebiliyor. Sandalyeler ve çalışma masalarının kişiye hitap etmemesi, fiziksel pozisyonlarda bozukluklar meydana getirmektedir. Bilgisiyar ve evraklarla geçirilen zamanlara, yavaş yavaş sırt ve bel ağrıları eşlik eder. Sayısız altenatifin yer aldığı makam takımı çeşitleri, bu soruna çözüm buluyor. Farklı yükseklik ve genişlikleri ile tamamen kullanıcı odaklı olan sayısız makam odası takımı sayesinde daha sağlıklı bir çalışma odası dekore edebilir, ihtiyaçlarınıza büyük oranda cevap veren bir çalışma alanına anında sahip olabilirsiniz. Yönetici ofis mobilyaları için en doğru adres, yine Engince Mobilya!

 

Hem Konforlu Hem Fonksiyonel: Makam Odası Takımı

Bireysel çalışma odası olanlar tarafından tercih edilen yönetici makam takımları; evrak dolabı, çalışma masası ve ofis sehpasının birlikte yer aldığı takımlardır. Seçeneğin fazla olması, takımlardaki mobilyalarda değişiklik meydana getirmektedir. Çalışma masaları etajerle birleştiğinde, daha fonksiyonel hale geliyor. Evrak dolaplarının kapaklı bölmeleri ve iç genişliği de farklılığın yaşandığı noktalardır. Tamamen kullanıcı odaklı tasarımlar ile sunulan makam takımı çeşitleri, standart kombinasyonları dışında farklı kombinasyonlar ile tercih edilebiliyor. Bu sayede büyük bir kitlenin dikkatini çekmeyi başarıyor. İçeriğinde fazla mobilyanın bulunduğu takımlar, büyük ve geniş odalar için ideal bir kullanım sunarken, daha küçük çalışma ofisleri için bu takımlar sadeleştirilebiliyor. Sonuç olarak her çalışma odasına kolaylıkla uyum sağlayan takımlar haline geliyor. Siparişiniz sırasında çalışma masalarının yüksekliği ve genişliğinde değişiklik yaparak, iş hayatınıza büyük bir rahatlık dahil edebilirsiniz. Eğer evrakların fazlalığı sizleri yoruyorsa tercih edeceğiniz takımdaki evrak dolabının iç hacmine mutlaka önem verin. Sizlere hitap eden bir evrak dolabı, çalışma alanınızı düzenli tutmanıza büyük oranda yardımcı olacaktır.

 

Yönetici Makam Takımlarında Yüksek Kalite Standartları

Makam takımı çeşitlerinde; ahşap, metal, mdf ve yonga levha gibi malzemeler kullanılmaktadır İmalatı sırasında kullanılan her malzemenin sağlamlığı, ürünün kalite standartlarını arttırır ve uzun yıllar kullanıma uygun hale getirir. Doğru bir bakım ile ürünün kalitesini bozmadan kullanma imkanını da uzun yıllar yaşayabilirsiniz. Donanımlı bir çalışma odasına sahip olmak istiyorsanız vücut yapınıza uygun bir masa ve sırtınızı iyi destekleyerek, iş yoğunluğunda konforunuzu aksatmayacağınız bir makam koltuğu tercih etmelisiniz.

 

Makam Takımları İle Modern ve Şık Ofisler

Bireysel çalışma odalarında kişinin kendisini rahat ve konforlu hissetmesi önemlidir. Bundan yola çıkarak her kullanıcıya hitap eden ölçülerin yer aldığı makam odası takımı modelleri, son yıllarda farklı tasarımlar ve renkler ile zenginleştirilerek sizlere sunulmaktadır. Ceviz, antrasit ve siyah rengin ağırlıkta olduğu mobilyaların farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. Tasarımını beğendiğiniz ancak rengini beğenmediğiniz bir takımı, siparişiniz sırasında farklı bir renkte tercih etmeniz mümkündür. Böylece hayal ettiğiniz çalışma odası dekorasyonunuzu daha kolay şekilde hayata geçirebilirsiniz. Makam takımı çeşitlerinin tarzını belirleyen en önemli parçası çalışma masasıdır. Diğer mobilyalar da çalışma masasının tasarımına uygun şekilde üretilir. Son dönemlerde ayak yapıları ile dikkatleri üzerine çeken çalışma masaları, modern hatları sayesinde odanıza şık bir görünüm dahil edecek en önemli mobilyadır. İsteklerinize ve kullanımınıza uygun pek çok makam takımı çeşitleri, her ne kadar takım halinde alınsa da parça parça da sahip olabileceğiniz mobilyalardır. Ofisinizi şıklığa ve büyük bir konfora dönüştüreceğiniz tüm ofis makam takımları için en doğru adrestesiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR