₺4.667 KDV Dahil
₺7.777 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺1.410 KDV Dahil
₺2.350 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺6.402 KDV Dahil
₺10.669 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺8.103 KDV Dahil
₺13.504 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺7.607 KDV Dahil
₺12.678 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺5.368 KDV Dahil
₺8.946 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺6.513 KDV Dahil
₺10.854 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺6.068 KDV Dahil
₺10.114 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺6.325 KDV Dahil
₺10.541 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
1

Genç Odası Aksesuar

Çocuklar, gençlik çağına ilk adımı atarken en büyük yeniliği odalarında gerçekleştirmek ister. Büyümenin hissettirdiği bu duygu ile odalarında kullanmış oldukları pek çok aksesuar ya da mobilyayı kullanmak istemezler. Tamamen kendilerine ait, kendi tarzlarını ortaya koyabilecekleri bir odaya sahip olmak isterler. İşin bu noktasında; bazen mobilyalar, bazen duvar renkleri ve perdeler bazen de aksesuarlar değişir. Onların yeni hayatını daha verimli ve kendilerini iyi hissedecekleri bir yaşam alanı inşa etmek için hazırlıklarınıza şimdiden başlayın. Genç odası aksesuarları ile çocuklarınızın kendilerini anlatma fırsatı bulacakları yeni bir dünyanın kapılarını onlar için aralayın.

Genç Odalarının Olmazsa Olmazı: Duvar Aynaları

Genç odası duvar aksesuarları denildiğinde, akla ilk gelen ayna modellerinin birbirinden farklı boyutları ve tasarımları ile genç odaları artık daha görünür ve daha şık. Yuvarlak, kare, dikdörtgen ve oval gibi geometrik şekiller ile üretilen aynalar, kullanılacak duvarın genişliğine uygun büyüklükte tercih edilmelidir. Geniş bir duvarda küçük bir ayna kullanmak, aynayı silik gösterebilir. Aynaların genç odalarındaki yeri, şifonyerin kullanıldığı duvardır. Eğer sıra dışı bir tasarıma sahip ayna kullanmak isterseniz dekorasyona en uygun duvarda sergileyebilirsiniz. Hatta odanın yıldız parçası haline getirebilirsiniz.

Genç Kızlar İçin Makyaj Aynaları

Genç kızların odalarında isteyecekleri en iyi aksesuarların ilk sıralarını makyaj aynaları alıyor. Kenarları lambalar ile aydınlatılan ya da led ışık ile desteklenen makyaj aynalarından alarak, kızınıza unutamayacakları bir hediye verebilirsiniz.

Puf ve Minderlerden Oluşan Rahat Alanlar

Geniş ve büyük bir genç odası için tercih edilecek en iyi aksesuarlar arasında puf ve minderler bulunuyor. Odaya renk katan minderler ve puflar, ekstra dinlenme alanı, kitap okuma köşesi ya da arkadaşların ağırlandığı noktalar haline gelebilir. Bunların dışında, odanın genel dekorasyonunda yer alan renklerin bu aksesuarlarda kullanılması, büyük bir uyum yakalanmasını sağlar fakat küçük odalar için pek uygun olmayan ürünlerdir.

Komodin ve Şifonyer Üzerinde Minimal Aksesuarlar

Bu seçimi tamamen çocuklarınıza bırakın. Onlar, yaşam alanlarının kendilerine ait olduğunu hissetmek ister. Yapacakları seçim; minimal heykeller, şık bir resim çerçevesi, retro bir çalar saat ya da telefon olabilir. Seçim, tamamen onlara ait olmalıdır.

Duvar Aksesuarlarında El Emeği: Puzzle Çerçeveler

Genç odası için aksesuarlar seçerken, farklı bir şeyler arayabilirsiniz. Eğer çocuğunuz puzzle yapmayı seviyorsa onlara sevecekleri bir puzzle hediye edebilirsiniz. Binbir emekle birleştirdikleri puzzle parçaları tamamlandığında çerçeveletip, oda duvarlarını süslemelerine yardımcı olabilirsiniz. Doğa, hayvan ya da insan figürlerinden oluşan sayısız puzzle seçeneği bulunuyor. 500, 1000, 1500, hatta daha profesyonel bir çalışma için 2000 ve 3000’lik dev bir puzzle ile hayallerini gerçekleştirebilirsiniz.

Son Trendleri Yansıtan Ayaklı Askılıklar

Cinsiyet fark etmeksizin artık her gencin sahip olmak istediği ürünlerden biri, ayaklı askılıklardır. Son zamanlarda yoğun ilgi gören hafif ancak kullanışlı olan bu ürünler, en çok giyilen kıyafetler için iyi bir alan oluşturuyor. Ayrıca kıyafetlerin odanın içerisinde görünür olması da oldukça farklı ve enerji dolu bir görünüm sağlıyor. Dilerseniz böyle bir tercih yaparak, çocuklarınızın keyifle kullanacakları bir ürüne sahip olmalarına olanak sağlayabilirsiniz. Ayaklı askılıklar; ahşap, plastik ve metal gibi malzemelerden üretilmektedir. Oda dekorasyonlarına en uygun malzemeyi seçme işi ise sizde…

Genç odası aksesuarları daha detaylı düşünüldüğünde, sayısız seçenek bulunmaktadır. Çocuklarınızın zevklerine ve tarzlarına en uygun aksesuarlara ulaşmak için çok fazla vakit harcamanıza gerek yok. Engince Mobilya farkı ile birbirinden güzel ve şık aksesuarlara anında sahip olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR