₺1.570 KDV Dahil
₺2.617 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺1.710 KDV Dahil
₺2.850 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺2.020 KDV Dahil
₺3.367 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺1.930 KDV Dahil
₺3.217 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺1.710 KDV Dahil
₺2.850 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺1.530 KDV Dahil
₺2.550 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺1.840 KDV Dahil
₺3.067 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺1.240 KDV Dahil
₺2.067 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
1

Yastık

İyi alınmış bir uyku, günün diğer kalan saatlerinin kalitesini belirler. Hem psikolojik hem de fiziksel olarak insan hayatını etkileyen uyku saatleri, kullanıcıya uygun bir yastık ile dinlendirici, sakin ve huzurlu bir gün geçirilmesine olanak sağlıyor. Diğer yandan doğru yastık kullanımı, bel ve sırt ağrılarının yaşanmamasından dolayı kaliteli bir hayat anlamına gelir. Yastık kategorisinde yer alan her ürün, kullanıcıya uygun, farklı malzemeler ile üretilmektedir. Bu sayede kişinin uyku sürecini destekleyerek, konforlu bir deneyim sunar. Siz de uyku kalitenizi arttırıp, bel ve sırt ağrıları gibi şikayetlerinizin son bulmasını istiyorsanız çeşitli boyun yastığı ile bu sorunu çözüme kavuşturabilirsiniz.

Yastık Modelleri

Omurga ve boynu destekleyen yastık çeşitleri, kaliteli malzemelerin kullanılması ile birlikte sağlıklı bir uykunun kapılarını açar. Yastık tercih ederken, dikkat edilmesi gereken pek çok nokta vardır. Bunlardan ilki, kullanılan malzemenin kalitesi ve özellikleridir. Son yıllarda yoğun ilgi gören ortopedik yastıklar, sağlıklı bir uyku için tercih edilen modellerin başında geliyor. Uyku sırasında sizleri en uygun uyku pozisyonu için destekleyen ve uykuya iyi bir geçiş sağlayan ortopedik yastıklar, gece boyunca hava akışı sağlar. Bu sayede terlemenin önüne geçer. Ayrıca birbirinden farklı boyutları ile hem yetişkinler hem de çocuklar için sayısız alternatif sunan ürünlerdir. Visco yastıklar, ısı ile şekil alan, aynı zamanda başınızı yasladığınızda her noktayı aynı anda size uygun hale getiren özel tasarımlardır. Horlama, boyun ve bel fıtıkları için ideal bir uykunun da anahtarıdır. Aynı zamanda ortopedik yapısı sayesinde anatominize uygun her yatış poziyonuna göre şekil alır. Silikon elyaf yastıklar ise yine kişiye uygun yapıları sayesinde en çok tercih edilen ürünlerdir. Doğru bir silikon kalitesi ile baş, boyun ve sırt ağrısı yaşanmasının önüne geçer. Ayrıca yıkanabilir ve çabuk kurulanabilir özellikleri sayesinde pratik bir temizlik sunar. Uzun yıllar kullanıma uygun, aynı zamanda doktorlar tarafından tavsiye edilen bambu yastık modellerini değerlendirmeye alabilirsiniz. Bambu liflerinden üretilen bu ürünler, terleme yapmaz ve kesintisiz bir uykuya zemin hazırlar.

Ortopedik Yastık Fiyatları

Yastık çeşitlerinde sayısız alternatifin bulunması, ayrıca kullanılan her malzemenin farklılık göstermesi, fiyatlarda da geniş bir yelpaze sunuyor ve ekokonomik fiyat aralıkları ile her bütçeye hitap ediyor. Uyku kalitenizden ödün vermemek için sizlere en uygun ve en iyi ortopedik yastıklara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kolay temizlenebilen; pamuk, silikon elyaf ve visco başta olmak üzere çeşitli malzemelerden üretilen yastıklar, kesintisiz bir uyku isteyenlere konforlu bir deneyim sunuyor. Hem yazlık hem de kışlık olarak tercih edilebilecek ortopedik yastık fiyatlarını belli dönemlerde gerçekleştirilen indirimler ile daha ekonomik duruma getirebilirsiniz. Sağlığınızı ön planda tutacağınız sayısız yastık modelleri, sertlik dereceleri ile herkese rahat ve huzurlu bir uykunun kapılarını açıyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR