₺2.137 KDV Dahil
₺3.561 KDV Dahil
₺1.060 KDV Dahil
₺1.766 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺2.607 KDV Dahil
₺4.345 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺1.444 KDV Dahil
₺2.407 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺5.700 KDV Dahil
₺7.980 KDV Dahil
%29 İndirim
%29İndirim
₺2.137 KDV Dahil
₺3.561 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺1.829 KDV Dahil
₺3.048 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺368 KDV Dahil
₺613 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Yeni Ürün
1

Yatak Odası Bench ve Puf

Rahat kullanımları ve birbirinden farklı tasarımları ile ihtiyaç duyulan her noktada rahatlıkla kullanılan puf ve benchler, geniş bir yelpazeye sahip özel ürünlerdir. Kimilerinin antresini, kimilerinin yemek odası takımını, kimilerinin ise yatak odasını süsleyen benchler, geniş kullanım alanı ile yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Aynı şey tam olarak puf modelleri için de geçerlidir. Her iki ürünün çok iyi şekilde harmanlandığı, şık bir yatak odası dekorasyonu gerçekleştirmeye ne dersiniz? Evinizin en güzel parçaları olmaya hazır yatak odası puf ve bench modelleri ile kendinize ait özel, konforlu bir yaşam alanı inşa edebilirsiniz. Dikdörtgen, kare ve silindir puflar; bunların yanı sıra klasikleşen dikdörtgen formdaki bench modelleri, birbirinden farklı tasarımları ve renkleri ile dekorasyonunuzu tamamlamanıza yardımcı olacak.

 

Yatak Odası Puf Modellerinde Sayısız Seçenek Sizleri Bekliyor!

Neredeyse pufların kullanılmadığı bir alan kalmadı. Salon, oturma odası ve antreleri süsleyen puf modelleri, yatak odası dekorasyonlarındaki yerini de gün geçtikçe sağlamlaştırdı. Modern ve klasik başta olmak üzere farklı tarzlara uyum sağlayan puflar, genel olarak şifonyer önünde kullanılsa da sıra dışı bir pufu, yatak odanızın pek çok noktasında kullanabilirsiniz. Puflar sadece ekstra bir oturma alanı sunmuyor. Ayrıca sandıklı modelleri sayesinde küçük de olsa depolama alanlarını odanıza taşıyor. Böylece sizlere, minimal eşyalarınızı puf modellerinde saklamanın rahatlığı kalıyor. Yatak odası puflarının birbirinden farklı formları mevcuttur. Silindir, kare, dikdörtgen gibi çeşitli geometrik şekilleri puflarda görmek mümkündür. Ürünün boyutlarına ise odanızı baz alarak karar verebilir, oda dekorasyonunuza küçük ama etkili bir görünüm kazandırabilirsiniz.

 

Yatak Odası Bench Modelleri İle Gelen Zarif Odalar!

Yatak odası bench çeşitleri, odanın karakterine karar veren önemli bir üründür. Geçmişten günümüze sık sık yatak odalarındaki yerini alan bench modelleri, dikdörtgen yapıları ile klasikleşen ürünlerdir. Genel olarak yatak ayak uçlarına yerleştirilen bu özel tasarımlar, ekstra bir dinlenme noktası sunar. Aynı zamanda kıyafet seçerken en büyük yardımcınız olmaya hazır. Bazı bench modelleri sandıklı yapıları sayesinde tıpkı puflar gibi depolama alanına sahip oluyor. Saklamak istediğiniz özel eşyalarınızı, belki kıyafetlerinizi modern bench modelleri ile muhafaza edebilirsiniz.

 

Yatak odası puf ve bench çeşitleri her odaya uygun formları ile sizleri bekliyor. Çeşitli desen, renk ve kumaş seçeneklerinin yer aldığı bu ikili ile odanızı daha fonksiyonel ve daha şık hale getirmeniz mümkündür. Bench ve puflar, fiyat açısından birbirinden farklı etiketlere sahip olsa da her bütçeye uygunluğu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Fiyatlarda işçilik ve kaliteye bağlı artışlar olsa da çok büyük farklar meydana gelmemektedir. Ulaşılabilir fiyat aralığı sayesinde büyük bir kitlenin yatak odasında yer verdiği bench ve puf modelleri ile yaşam alanınıza ekonomik fiyatlar ile kaliteyi aynı anda dahil edebilirsiniz.