ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Ofis Toplantı Masası

Ofis dekorasyonlarında dikkat gerektiren en önemli noktalardan biri toplantı odalarıdır. Yanlış mobilyaların tercih edildiği toplantı odaları, ne kadar rahatsız edici ise verimlilik bir o kadar düşebilir. Masanın yeterli yüksekliğe sahip olmaması ve sırt ağrılarına neden olan sandalyeler, bir süre sonra çalışanlar için rahatsız edici boyuta ulaşabilmektedir. Bundan dolayı toplantıların bir an önce bitmesini istemek, düşük bir performansı da beraberinde getirebilmektedir. Son dönemlerde üretilen toplantı masası çeşitlerindeki artış, bu konudaki sorunlara kökten bir çözüm bulmayı başardı. Yelpazenin geniş olduğu birbirinden farklı toplantı masası takımı, modern hatlarla birleşerek dekorasyonları da kusursuz hale getirdi.

 

Toplantı Masası Modellerinde Sayısız Seçenek!

Toplantı masası modelleri, farklı formları ve modern esintileri ile yeni nesil ofis dekorasyonlarındaki yerini gittikçe sağlamlaştırmaktadır. Her toplantı odasına uygun seçeneklerin yer aldığı bu mobilyalar, farklı yükseklik ve genişlikleri ile ihtiyaçların rahatlıkla karşılandığı ürünler haline geldi. Pek çok faktöre göre değişen masa modellerinde; dikdörtgen, oval ve yuvarlak hatlar ön plana çıkmaktadır. Sayısız seçeneğin yer aldığı toplantı masası çeşitlerinde dikkat edilmesi gereken ilk faktör ise masa genişliği ve yüksekliği olmalıdır. Masa büyüklüğüne, toplantı odası dikkat edilerek karar verilmelidir ve sonradan doğacak olan uyumsuzlukların önüne geçilmelidir. Büyük bir toplantı odası için 500 cm genişliğindeki masalar ideal olurken, daha küçük toplantı odaları için genişliği daha az masalar tercih edilmelidir. Özellikle yuvarlak toplantı masası çeşitleri, oda alanından tasarruf edebileceğiniz tasarımlardır. Masanın kişi sayısı kadar sandalye sayısı arttırılarak, geniş bir oturma kapasitesi elde edilebilir. Yükseklik ise masa seçiminde önemli bir kıstastır. Çok alçak bir masa ve rahatsız edici sandalyeler, uzun süren toplantılarda vücut ağrılarına neden olabiliyor. Doğru bir masa yüksekliği ile toplantı saatlerinin verimli geçmesine zemin hazırlayabilirsiniz. Daha sağlıklı ve daha sağlam bir mobilyaya yatırım yapmak istiyorsanız ahşap toplantı masası çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

 

Bu kategoride yer alan pek çok toplantı masası, farklı renk seçenekleri ile sizlere sunulmaktadır. Kahverengi ve ceviz, ofis mobilyalarında klasikleşmiş renkler arasındadır. Bu tonlar, toplantı odalarının daha ciddi ve resmi görünmesine olanak sağlar. Son dönemlerde ise canlı renklerin kullanıldığı toplantı masası modellerine rastlamak da mümkündür. Yeni nesil ofis dekorasyonları için tercih edilen sıcak sarı tonları, modern masa modellerinde sık sık kullanılmaktadır. Ayrıca canlı renklerin yer aldığı toplantı odaları, çalışanlar üzerinde rahatlatıcı bir etki yaratacaktır. Beğendiğiniz modelin rengini değiştirmek isterseniz sipariş sırasında renk seçeneklerinden yararlanabilir, toplantı odası dekorasyonunu dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

 

Kalite standartlarında üretilen bu mobilyalar, uzun yıllar kullanıma uygun olup, büyük bir konfor eşliğinde sizlere sunulmaktadır. Modern tasarımların kalite ve konforla birleştiği toplantı masası çeşitlerine en uygun fiyatlarla sahip olmak için en doğru adrestesiniz!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR