1
₺53.880 KDV Dahil
₺89.797 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺61.479 KDV Dahil
₺102.460 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺65.333 KDV Dahil
₺108.885 KDV Dahil
₺67.598 KDV Dahil
₺112.659 KDV Dahil
₺59.983 KDV Dahil
₺99.968 KDV Dahil
₺68.350 KDV Dahil
₺113.913 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
₺66.701 KDV Dahil
₺111.164 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺61.333 KDV Dahil
₺102.218 KDV Dahil
₺61.479 KDV Dahil
₺102.460 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺73.991 KDV Dahil
₺123.314 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺59.983 KDV Dahil
₺99.968 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
₺34.350 KDV Dahil
₺57.248 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺83.087 KDV Dahil
₺138.473 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺56.419 KDV Dahil
₺94.028 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
₺48.607 KDV Dahil
₺81.008 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
1

Chester Koltuk Takımı

Chester koltuk takımı modelleri, geçmişten günümüze büyük bir kullanıcı kitlesi tarafından tercih edilen mobilyalardır. Diğer oturma gruplarından tasarımsal özellikleri nedeniyle ayrılan chester oturma grupları, 1700’lü yıllara dayanan köklü bir tarihe sahiptir. Adını, İngiliz politikacı Kont Philip Dormen Stanhope Chesterfield’den alan bu özel mobilyalar, diğer koltuk takımlarına göre farklı bir çıkış noktasına sahiptir. İş insanlarının oturduğu esnada giysilerinin buruşmasını engellemek için Kont Chesterfield’in isteği üzerine tasarlanmıştır. 300 yılı aşan tarihinden bu yana genel hatlarını kaybetmemiş olsa da modern mobilya modasını yansıtan görünümleri ile günümüzün en çok tercih edilen mobilyaları arasındadır. Kendine has tarzı, konforlu yapısı ve şık detayları ile salon dekorasyonlarının yanı sıra; otel, pansiyon, cafe ve kurumsal firmaların dekorasyonlarında da tercih edilir. Yeni bir ev dekore edenlerin ya da mevcut salon dizaynını değiştirmek isteyenlerin ilk tercihleri arasındaki chester koltuk takımları, pek çok dekorasyon fikrine uyum sağlıyor. Farklı modellerin son trend renkler ile buluştuğu, modern ve şık yaşam alanlarına derin bir atmosfer kazandıran chesterfield koltuk takımları ile kendi tarzınızı ortaya koyabilir, uzun seneler evinize eşlik edecek mobilyalara sahip olmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

 

Chester Koltuk Takımı Fiyatları

Zamanın ötesine taşınan yeni bir salon dekorasyonuna ihtiyacınız varsa chester koltuk takımı çeşitlerine şans verebilirsiniz. Bir yandan kaliteli, diğer yandan şıklığı ve konforu aynı tasarımda yakalayacağınız chester koltuklar, geniş bir fiyat aralığına sahiptir. Bu sayede her bütçeye hitap eder. Kumaş yapısı, kullanılan malzemenin kalitesi, konforu ve ince işçiliği, chester koltuk takımı fiyatlarını doğrudan etkileyen faktörlerdir. Hem uygun fiyatlı hem de uzun seneler yeniliğini koruyan bir oturma grubunu tercih etmek istiyorsanız online sitemizde yer alan ikonik chester koltuk modellerini inceleyebilirsiniz.

Chester Koltuk Takımlarının Farkları Nelerdir?

Chester oturma gruplarını diğer tasarımlardan ayıran pek çok özellik mevcuttur. Bir yandan geçmişin ihtişamını özetlerken, diğer yandan modern hatları ile günümüz modasını üzerinde taşıyan mobilyalardır. Göze çarpan en önemli özelliği ise kapitone düğmeli sırt ve kol detaylarıdır. İkonikleşen kapitone düğmeleri sayesinde karakteristik bir görünüm sunan bu özel tasarımların sırt ve kol yüksekliği bir bütün olarak tamamlanır. Orijinal kumaşı deri olsa da günümüzde farklı kumaş seçenekleri bulunmaktadır. Deri kumaşın kullanım zorluğu nedeniyle suni deri kumaşlar sıklıkla tercih edilir. Kahverengi, chester koltuk modelleri ile özdeşleşmiş bir renktir. Ortama sıcak ve samimi bir atmosfer dahil ettiği gibi gözle görülür bir ağırlığı da vardır. Retro çizgilerin ön planda olacağı bir dekorasyon için kahverenginin sıcak tonları tercih edilebilir.  Evinde modern esintilere yer vermek isteyenler; kadife, keten ve nubuk gibi kumaş türlerine öncelik tanıyabilir. Renk konusunda esnek davranılabilir çünkü chester tasarımlarda pek çok renk aralığı kullanılmaktadır. Dekorasyonunuza en uygun tonlara ulaşmanız oldukça kolaydır. Değineceğimiz bir diğer konu ise Chester koltuk takımlarının kendi içinde farklı kategorilere ayrılmasıdır. Spor chester, modern chester ve klasik chester tasarımlar, her kullanıcıya hitap eden mobilyalara dönüşür. Spor ve modern tarzda üretilen takımlarda sadelik ön plandadır ve kapitone düğme detayına pek rastlanmaz. Klasik chester modellerde ise kapitone düğmelerden asla vazgeçilmez.

Kadife Chester Koltuk Takımları

Kadife kumaş, chester koltuk takımı modelleri için tercih edilebilecek en ideal kumaş türlerinden biridir. Kolay kullanımı, yumuşacık yapısı ve estetik görünümü ile pek çok kullanıcının da dikkatini çekmektedir. Üstelik kolay silinebilir bir yapıya sahip olmasından dolayı olası lekelerin hızlı bir şekilde önüne geçer. Kadife kumaş ile döşenen tasarımlar, renkler üzerinde fark yaratan bir etkiye sahiptir. Her rengi, en iyi şekilde yansıtır ve yaşam alanlarının şıklığını gözler önüne serer.

Suni Deri Chester Koltuklar

Chesterfield koltuk takımı denildiğinde akla ilk gelen temel özellik, deri kumaşlardır. Orijinal tasarımında deri kumaş ile döşenen bu özel mobilyalar, zamanın ötesine geçen bir dekorasyonun da habercisidir. Derinin zor kullanımı nedeniyle günümüzde üretilen tasarımlarda genellikle suni deri kumaş kullanılır. Suni deri chester koltuklar, tıpkı orijinal deri gibi görkemli bir görünüm ile yaşam alanlarındaki yerini alıyor. Ayrıca orijinal derinin maliyetinden kısıyor ve uygun fiyatları nedeniyle daha fazla tercih ediliyor.

Chester Koltuk Takımı Kullanışlı Mı?

 

Kullanıcıların en çok merak ettiklerinden biri chester koltuk takımının kullaşlı olup, olmalıdığıdır. Her detayın büyük bir zarafete ve şıklığa dönüştüğü, bazen de spor çizgiler ile yeni nesil tasarımların yer aldığı chester modeller, ihtiyaçlar doğrultusunda üretildiği için her kullanıcıya hitap eder. Şık bir dekorasyon isteyenler için parlak kumaş seçenekleri bulunurken, daha spor ve modern tasarımlarda mat renkler kullanılabilir. Engince Mobilya ailesi olarak sizler için tasarladığımız her mobilya, yüksek kalite standartlarına uygundur. Chester koltuk takımlarında da birinci sınıf malzemelere yer veriyor ve uzun seneler kullanıma uygun mobilyaları evinize taşıyoruz. Ürettiğimiz tasarımlar; konforlu, kolay silinebilir, teknolojinin entegre edildiği mobilyalarda. Bu sayede her kullanıcının ihtiyaçlarını kolayca karşılar. Kısacası Chester koltuk takımları ile retro, modern ya da klasiğe daha yakın çizgide olan dekorasyon  fikirlerini hayata geçirebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR