₺20.718 KDV Dahil
₺34.529 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺34.923 KDV Dahil
₺58.203 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺34.923 KDV Dahil
₺58.203 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺34.923 KDV Dahil
₺58.203 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺9.880 KDV Dahil
₺16.467 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
1

Ranza

Birden fazla yatak alanı sunan ranzalar, yıllardır süregelen bir gelenek gibidir. Genellikle çocuk sayısının fazla olduğu aileler tarafından tercih edilir ve yatak kapasitesinin artmasını sağlayan büyük bir kurtarıcıdır. Üst üste gelecek şekilde tasarlanan bu işlevsel mobilyalar, günümüzde modern mobilya modasının son trendleri ile yenilendi.

Çocuklara iki ayrı karyola almak yerine, tek bir ranza ile iki kişilik yatak kapasitesini tercih eden aileler, küçük odalara da büyük oranda çözüm bulmaya devam ediyor. Ranza modellerine ayrı bir açıdan bakmak gerekirse çocuk gelişimi üzerinde de büyük bir etkisi olduğunu söyleyebiliriz. Modern yaşamın etkilerinden dolayı artık çocukların sokaklarda etkileşim kuramadığı bu dönemlerde, ranzalı çocuk odası modelleri iyi birer oyun alanı haline geliyor. Ayrıca uzun yıllar dayanıklı çift katlı ranzalar, kalite standartları sayesinde günümüzde de en çok tercih edilen mobilyalar arasındaki yerini korumaya devam ediyor. Eğer birden fazla çocuğunuz varsa ve onlar için yaratıcı bir oda dekore etmeyi düşünüyorsanız çocuk ranza modelleri ile onlara yeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Yapmanız gereken, ranza fiyatlarını araştırmak ve çocuklarınız için en doğru tasarımlara öncelik tanımanız olacak.

Çocuk Ranza Modelleri

Konu çocuklar olunca, ranza tasarımlarına da son yıllarda eğlenceli detaylar dahil edildi. Her ne kadar geçmişte dar odalar için tercih edilse de artık geniş çocuk odalarının da bir numaralı mobilyası haline geldi. Ranza modellerinin çok fazla tercih ediliyor olması, çocukların daha fazla eğlenebileceği ve güvenle kullanabilecekleri özellikler ile zenginleştirilmesine zemin hazırladı. İki katlı ranzaların üst kata çıkılmasını sağlayan merdivenleri, son trendlere ayak uydurdu ve değişime uğradı. Bazı ranzalarda ince merdiven yerine kaydıraklar, bazılarında ise kalın ve geniş basamaklı ve son derece güvenli merdivenler görmek mümkündür. Her yaş grubu için seçeneğin çok fazla olduğu çift katlı ranzalar, ev konseptleri ile küçük bir oyun evi isteyen miniklerin de hayallerine katkı sağlıyor. Genellikle beyaz rengin hakim olduğu ve daha çok küçük yaş grubuna hitap eden ev ve şato konseptli ranzalar, çocuklarınızın dünyasını şekillendirebileceği en ideal mobilyalardır. Ayrıca bu tasarımlara parmaklıklar dahil ediliyor ve hem üst hem de alt katta oluşabilecek olası küçük kazaların önüne geçiliyor. Çocuklarınızın hayallerini gerçekleştireceğiniz çocuk ranza modelleri ile onlara hem güzel bir uyku hem de harika bir oyun alanı hediye edin. Ranza fiyatlarını ve modellerini araştırmaya şimdiden başlayın. 

Ranzalı Genç Odası Takımları

Ranza modelleri sadece küçük yaş grubu için değil, aynı zamanda genç odaları için birbirinden güzel ve kaliteli tasarımlar ile sizlere sunulmaktadır. Ranzalı genç odaları, standart ve düz modellerin ağırlıkta olduğu mobilyalardır. Tıpkı çocuk ranza modelleri gibi güvenilir bir kullanım sunar. Renk seçimi ise daha çok antrasit ve cevizden yana olur. Genç odaları için kullanılacak olan ranzaları hem takım eşliğinde hem de tek parça halinde satın alabilirsiniz.

Her Tarza Uygun Ranza Modelleri ve Fiyatları

Çocuk odaları, evin diğer odalarına kıyasla daha küçük bir alan kapsar. Bu gibi durumlarda çocuk odası dekorasyonlarında sık sık zorluk yaşanır ve çocuklarınızın kullanması gereken çalışma masası, şifonyer, gardırop ve karyola gibi mobilyaların yerleştirilmesinde sıkıntılar meydana gelebilir. Ranza yataklar, bu konuda büyük bir kolaylık sağlar ve alandan ciddi oranda tasarruf etmenize zemin hazırlar. Eğer çok çocuklu bir aileyseniz çocuk ranza modellerine öncelik tanıyarak çocuk odası dekorasyonunuzu emin adımlarla gerçekleştirebilirsiniz. Her tarza ve her yaş grubuna hitap eden ranzalar, kalite standartlarına uygun şekilde üretildiğinde uzun yıllar rahatlıkla ve güvenle kullanılabilir. Üretim sırasında yer verilen malzeme kalitesi ve tasarımı, ranza fiyatlarını doğrudan etkiler. Çocuklar için tasarlanan ve aynı zamanda oyun alanı olarak kullanılan ranzalar, diğer modellere göre daha yüksek fiyat etiketlerine sahiptir. Genç odaları için üretilen düz ve sade iki katlı ranzalar ise daha ekonomik fiyatlar ile sizlere sunulur. Eğer her iki seçenekte de uygun fiyatlardan yararlanmak istiyorsanız belli dönemlerde gerçekleştirilen ekstra indirim günlerini takip edebilir, bütçeniz doğrultusunda çocuklarınız için en doğru ranza modellerine kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Engince Mobilya’nın sayısız ranza çeşitleri hem uygun fiyatları hem de yüksek kalite standartları ile sizleri bekliyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR