Deep Zigon Sehpa
3.599 TL
2.565 TL
Rista Zigon Sehpa
919 TL
590 TL
Jina Zigon Sehpa
919 TL
560 TL
Juno Zigon Sehpa
919 TL
560 TL
Mayron Zigon Sehpa
929 TL
740 TL
Zeytin Zigon Sehpa
1.050 TL
810 TL
Wooden Zigon Sehpa
990 TL
770 TL
Pera Zigon Sehpa
1.050 TL
810 TL
Ceviz Zigon Sehpa
1.050 TL
810 TL
Optimum Zigon Sehpa
1.790 TL
1.430 TL
Güneş Zigon Sehpa
590 TL
460 TL
Baffi Zigon Sehpa
1.450 TL
1.170 TL
Meşe Zigon Sehpa
850 TL
710 TL
Farizza Zigon Sehpa
990 TL
790 TL
Sarese Zigon Sehpa
1.290 TL
790 TL
Piramit Zigon Sehpa
690 TL
540 TL
Petusta Zigon Sehpa
1.290 TL
920 TL
Rustasko Zigon Sehpa
1.290 TL
920 TL
Toplam 42 ürün görüntüleniyor.

Zigon Sehpa

Ev eşyalarının bazıları ebat olarak fazla büyük olmasa hatta varlığını zaman zaman hatırlasak da yokluklarında büyük bir eksikliğe sebep olmaktadırlar. Zigon sehpa da bu türden ev eşyalarındandır. Misafirlere servis yaparken ya da evimizde çay keyfi yaparken yoklukları muhakkak hissedilecek ev eşyalarındandır zigon sehpalar.

Zigon Sehpa Çeşitleri

Eskiden klasik zigon sehpalar sıklıkla kullanılmaktaydı. Günümüzde çeşit çeşit zigon sehpalar üretilmektedir. Tasarım olarak farklı şekillerde zigon sehpa ürünleri bulunmaktadır. Örneğin yuvarlak zigon sehpaların yanı sıra kare ve dikdörtgen zigon sehpalar da bulunabilmektedir.

Zigon sehpaların ayırt edici bir diğer özelliği de yapıldığı malzemedir. Örneğin metalden yapılan zigon sehpalara rastlanabilmekle birlikte ahşap zigon sehpalar da satışa sunulmaktadır. Plastik türevi zigon sehpalar da piyasada mevcuttur. Hangi model olursa olsun zigon sehpalar genel itibari ile az yer kaplayacak şekilde iç içe geçmeli bir yapıya sahiptir.

Kanserojen içermeyen genellikle doğal ürünler ile üretilen ve gerekli standartlar dâhilinde üretilen zigon sehpalar sağlıklı bir kullanım isteyen alıcılar tarafından tercih edilen ürünlerdendir. Zigon sehpa seçerken renkte bir diğer önemli detay olarak göze çarpmaktadır.

Zigon Sehpalarda Beyaz

Zigon sehpa alacaksanız karar vermeniz gereken bir ayrıntı daha mevcuttur. O da zigon sehpanın rengine karar vermektir. Piyasada bulunan birçok farklı zigon sehpa ürünü arasından genellikle gösterişli durduğu için beyaz olan zigon sehpalar tercih edilmektedir. Zigon sehpanın gösterişli durması ve her daim temiz görünebilmesi için sıklıkla beyaz renkli zigon sehpalar tercih edilmektedir.

Zigon sehpaların kullanışlılığı da ev hanımlarının tercihinde önemlidir. Kolay temizlenebilen ve kir tutmayan özelliğe sahip zigon sehpalar ev hanımları tarafından daha fazla tercih edilmektedir. Beyaz temizliği simgeleyen bir renk olduğundan dolayı beyaz zigon sehpaları fiyatları ve alıcısı fazladır.

Zigon sehpa almak için site site dolaşmak istemiyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemizde gerek kendi imalatımız olan gerekse de çeşitli firmaların imalatı olan çeşit çeşit zigon sehpalara rastlayabilirsiniz. Bir zigon sehpada hem kullanışlılık hem de gösteriş istiyor iseniz sitemizi mutlaka ziyaret edin.

Engince olarak geniş ürün çeşitliliğinin yanı sıra uygun fiyat seçeneklerimiz de bulunmaktadır. Geniş bir fiyat aralığında sıralanan zigon sehpa ürünlerimiz arasından size özel ürünleri bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra son tasarım modellemelerinin kullanıldığı ürünlerimizi severek kullanabilirsiniz. İnsan sağlığını tehdit etmeyen imalat malzemesinden üretilen ürünlerimiz E1 kalite standartlarına uygundur. İhtiyacınız olan zigon sehpaları Engince’de kolaylıkla bulabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.