ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Ofis Masası

Yoğun iş hayatının en temel mobilyaları arasındaki ofis masası çeşitleri, birbirinden farklı tasarımları ile ofislerdeki yerini almaya devam ediyor. Hem bireysel çalışma odalarının hem de yeni nesil açık ofislerin dekorasyonlarını belirleyen ofis masaları, doğru bir tercih ile uzun yıllar kullanıcıya uygun bir deneyim sunuyor. Yapılan işe ve çalışılan projelere uygun masaları birbirinden ayıran pek çok özellik bulunmaktadır. Sayısız seçenek arasında farklı genişlik ve yüksekliklere sahip modellere ulaşmak oldukça kolaydır. Kısacası büro masası çeşitlerinde istenilen ölçülere uygun tasarımlar üretilmektedir. İşlevsel özelliklerin dahil edilmesi ile birlikte ofis masa fiyatlarında geniş bir yelpaze oluşur. Hem her bütçeye hem de her kullanıcıya uygun, birbirinden farklı tasarımları ve renkleri ile tüm ofis masası çeşitleri için en doğru adrestesiniz.

Ofis Masası Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Faktörler!

İş hayatınıza biraz daha konfor ve rahatlık dahil etmek için küçük bir yenilik yapmak istiyorsanız çalışma masanızı değiştirmek iyi bir fikir olabilir. İhtiyacınız olan tasarımı iyi analiz ederek yapacağınız alışveriş ise bu iyi fikri mükemmel bir seçime dönüştürebilir. Ofis çalışma masası tercih ederken birkaç noktaya dikkat etmek, uzun vadede güzel bir seçim yapmanızı kolaylaştırır.

Öncelikle masanın kullanıcıya uygun olması, uzun soluklu bir kullanım sunacaktır. Masanın yüksekliği ve derinliği, sürekli değişen faktörlerdir. Çalışma esnasında doğru bir yükseklik, konforlu bir kullanıma olanak sağlar. Masa genişliği ise tamamen kullanım amacına uygun olmalıdır. Çizim yapanlar için geniş masalar tercih edilirken, sadece bilgisayar ile çalışanlar için standart bir genişlik yeterli olacaktır ancak bazı çalışanlar iki bilgisayar ile işlerini yürütebilmektedir. Bu faktörleri göz önüne bulundurarak, en doğru yüksekliğe sahip ofis masası tercih edilmelidir.

Büro masa modelleri, açık veya kapalı ofislerde sık sık kullanılan mobilyalardır. Kişi sayısının fazla olduğu ofislerde, ofis alanına uygun seçimler yapılmalıdır. Ofis mobilyaları kadar dekorasyonunda önemli olduğu iş hayatında fonksiyonel iş istasyonu modelleri tercih edilerek, birden fazla çalışma alanları elde edilebilir.

Büro masası çeşitlerinin üretildiği malzemeler, mobilyanın ömrünü azaltan ya da arttıran önemli bir faktördür. Dayanıklı ve birinci sınıf malzemelerin kullanıldığı, üstelik sağlıklı maddelerin yer aldığı masalara öncelik tanıyın.

Bu konuda dikkat edilmesi gereken bir diğer faktör ise masanın rengidir. İş hayatında canlı ve desenli renkler kullanılmamaktadır. Daha sade ve tek rengin yer aldığı mobilyalar, çalışırken dikkat dağınıklığının önüne geçer. Beyaz, ceviz, vizon, antrasit gibi renkler, gönül rahatlığı ile tercih edilebilir.

Geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan ofis masası çeşitleri, farklı kullanım amaçları ve kullanım şekilleri ile üretilmeye devam ediyor. Hem çalışan kullanımına hitap eden hem de dekorasyon açısından ofisinizi bir adım öne taşıyan birbirinden farklı tasarımların yer aldığı çalışma masaları, Engince Mobilya’da sizleri bekliyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR