₺1.032 KDV Dahil
₺1.720 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺1.032 KDV Dahil
₺1.720 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺1.032 KDV Dahil
₺1.720 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺27.606 KDV Dahil
₺46.008 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺2.585 KDV Dahil
₺4.308 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺58.541 KDV Dahil
₺97.564 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺18.435 KDV Dahil
₺30.724 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺22.983 KDV Dahil
₺38.303 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺10.368 KDV Dahil
₺17.280 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺21.138 KDV Dahil
₺35.228 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
1

Bebek Odası

Bebekler için özenle hayata geçirilen tasarımların birlikte yer aldığı bebek odası takımları, konforlu ve işlevsel yapılara sahip mobilyalardır. Bebeklerin doğumundan itibaren onlara eşlik eden bu özel mobilyalar, annelerin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Bebeğinizi; sağlıklı, konforlu ve huzurlu bir şekilde büyüteceğiniz bebek odası modellerinde her detay sizler için düşünülmektedir. Karyoladan dolaba, bebek şifonyerinden komodine, bir bebek odasında olması gereken tüm mobilyalara hem takım eşliğinde hem de parça parça sahip olabilirsiniz.

İşlevsel Bebek Odası Modelleri

Uyku, bebekler için en temel ihtiyaçlardan biridir. Uyku süreçlerine daha rahat geçiş sağlayacakları ve eğlenceli vakitler geçirecekleri bir yaşam alanı, onların gelişimine katkı sağlayacaktır. Bebekler için iyi bir oda dekorasyonu gerçekleştirmek ve her mobilyanın fonksiyonel olması büyük önem taşır. Bu durum anne ve babalar için de oldukça önemlidir. Bebek kıyafetlerine, bez ve ıslak mendil gibi alt değiştirme işleminde ihtiyaç duyulan her eşyaya ulaşmak, özellikle anneler için ekstra rahatlık demektir. Bir bebek odası takımında olması gereken mobilyalardan kısaca bahsetmek gerekirse…

Bebek Karyolası: Bebek odası takımlarının en önemli mobilyaları arasındaki bebek karyolaları, fonksiyonel açıdan her ebeveyn için rahat bir kullanıma sahip olmalıdır. Bebek beşiklerinden beklenen ilk özellik, sallanabilir olmasıdır. Artık her takımda sallanan bir karyola bulmak oldukça kolaydır. Pek çok modelde bulunan sallanan karyolalar, bebeğiniz büyüdükçe ve sallanmaya ihtiyacı olmadığında mekanizmalar ile sabitlenebiliyor. Bu sayede tercih edilen karyola, daha uzun yıllar çocuğunuza konforlu bir uyku alanı olmaya devam ediyor. Bebek karyolalarında ön plana çıkan bir diğer fonksiyonellik ise karyola ayak ucunda yer alan alt açma bölümüdür. Düz ve yüksek bir zemin sunan bu alan, annelerin en büyük kurtarıcılarıdır. Annelerin çok fazla eğilmeden alt değiştirmelerine olanak sağlayarak, bel ve sırt ağrılarının yaşanmasının önüne geçer. Bu özel tasarımlara büyüyen bebek karyolaları da denmektedir ve 0-6 yaş dönemine kadar rahatlıkla kullanılabilir.

Dolap: Bir bebek odasında olması gereken başlıca mobilyalardan biri dolaplardır. Küçük bir gardırop, bebeğiniz için yeterli olacaktır. Bebek odası modellerinde yer alan dolaplar, tamamen onlar için tasarlanır ve ihtiyaçlara cevap veren bölmelere sahiptir. Bebek odalarındaki yerine alan dolaplar, genellikle iki ya da üç kapaklı olarak tasarlanır. İç rafları ve askılık bölümleri ise yine uzun yıllar kullanılacak yapıda ve kalitededir.

Şifonyer: Bebeğinizin zıbın, battaniye, çorap gibi eşyalarını muhafaza etmek için bir şifonyere ihtiyacınız olacak. Bebeklere hitap eden şifonyer modelleri, genellikle üç ya da dört çekmeceli olarak tasarlanıyor. Üstelik bebeklik dönemlerinde de çocukluk dönemlerinde de rahat bir kullanım sunuyor.

Bebek Odalarında Zengin Renk Seçenekleri

Her bebek, kendini güvende hissetmek ister. Anneler ise onlar için huzur dolu ve sağlıkla büyüyecekleri bir oda dekore etmek ister. Her annenin isteklerine uygun tasarlanan bebek odası takımları hem kız bebek odası hem de erkek bebek odası için gönül rahatlığı ile tercih edilebilir. Kız bebekler için beyaz ve pembenin birlikte kullanıldığı mobilyalar, erkek bebekler için beyaz ve mavi renkler ile tamamlanıyor. Zengin renk seçeneğinin yer aldığı bebek takımlarında son yılların renkleri ise ceviz ve antrasitten yana oldu. Eğer bebek mobilyalarında alışılmışın dışında renkler olsun diyorsanız hem erkek hem de kız bebekler için rahatlıkla kullanılabilecek renk seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Figürlü Büst Duvar Dekorları

Bebeği için daha eğlenceli bir oda dekorasyonu gerçekleştirmek isteyenler buraya! Bebek ve çocuk odalarını eğlenceli hale getireceğiniz pek çok aksesuar kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken ise abartıya kaçmadan, sadece birkaç küçük aksesuar tercih etmek olacak. Büst duvar dekorları, son dönemin en popüler aksesuarları oldu. Eğlenceli hayvan figürlerinin yer aldığı duvar büstleri rengarenk görünümleri ile pek çok kişinin dikkatini çekmeyi başardı. Fil, zürafa, boğa, geyik, unicorn, at, tavşan ve ayı gibi sevimli hayvanların büstleri ile çocuk odası duvarlarını hareketlendirebilirsiniz.

Bebeğiniz İçin Uyku Arkadaşları

Bebeklerin uyku sürecini sağlıklı şekilde geçirmelerinin en iyi yollarından biri, uyku arkadaşlarıdır. pek çok annenin yardımcısı olan uyku arkadaşları, bebeklerin her uykusunda yanlarında yer alır ve zaman geçtikçe artık bebeklere uykuyu hatırlatan sevimli arkadaşlar haline gelir. Son yıllarda bebek odalarını daha sevimli hale getiren uyku arkadaşlarını sadece uyku esnasında bebeğinizin yanına koymanız yeterli olacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR