ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Bebek Odası Şifonyeri

Dünyaya henüz gözlerini yeni açmış bebeğiniz için her şeyin en iyisi olsun istersiniz. Büyümelerine ve gelişimlerine katkı sağlayan bir oda dekorasyonu ile onlara eksiksiz bir alan yaratmak, tek arzunuz olur. Bebek odası takımları, son yıllarda gelişen tasarımları ve bebeklere uygun kalite standartları ile bu konudaki en büyük yardımcınız... Peki, bir bebek odasında olması gereken belli başlı mobilyalar nelerdir? Standart olarak bebek odası takımları; karyola ya da beşik, dolap ve şifonyerden oluşuyor. Standart kombinasyonlar, ailenin isteği üzerine değiştirilebiliyor, hatta bu ürünler parça parça satın alınabiliyor. Eğer bebek odası için tek eksiğiniz güzel bir şifonyer ise bebeğinizin ihtiyaçlarına cevap veren pek çok bebek odası şifonyerine anında ulaşabilirsiniz.

Bebek Şifonyer Tasarımları

Bebek şifonyerlerinde tasarımsal açıdan çok geniş bir yelpaze yoktur ancak fonksiyonelliğine ve renklerine karar vereceğiniz pek çok model bulunuyor. Bu özel mobilyalar, imalatı sırasında 3 ya da 4 çekmece ile üretilmektedir. Hangisini tercih edeceğinizi ise tamamen bebeğinizin ihtiyaçları belirleyecektir. Hem kız hem de erkek bebek odalarında kullanılan şifonyer modelleri; beyaz-pembe, beyaz-mavi renklerinin birlikte kullanıldığı ürünlerdir. Şifonyer aynası ise şifonyer ile tamamen birleşik olarak tasarlanır. Bazı modellerde şifonyer aynası kullanılmaz ancak yan kısımları, raflar ile zenginleştirilmektedir. Bu ürünler, bebeklere hitap eden mobilyalar olduğu için ahşap başta olmak üzere doğal malzemeden üretilir ve yine bebeklerin sağlığına uygun boyalar ile boyanırlar. Tamamen kalite standartlarında ürünlerdir ve uzun yıllar dayanıklı tasarımları ile bebeklerin çocukluk dönemlerine kadar kullanılabilirler.

Bebek Odası Şifonyer Fiyatları

Eğer takım eşliğinde bir bebek odasından ziyade, sadece bir şifonyere ihtiyacınız varsa ekonomik fiyatlara pek çok bebek şifonyer modeline kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bebek komodin ve şifonyer modellerinde aradığınız özelliklere uygun tasarımlar bulmak, oldukça kolaydır. Bebeğinizin oda dekorasyonuna uyum sağlayan bebek şifonyer modelleri, birinci sınıf malzemelerden üretilir ve bebeğinizin sağlığı ön planda tutulur. Söyleyebiliriz ki geniş fiyat aralıklarına sahip olan şifonyer çeşitleri, her bütçeye hitap etmektedir. Engince Mobilya’nın sizlere sunduğu bebek şifonyerlerini tercih ederek, bebeğiniz için en doğru kararı verebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR