₺9.872 KDV Dahil
₺16.452 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺9.615 KDV Dahil
₺16.025 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺11.974 KDV Dahil
₺19.956 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺9.496 KDV Dahil
₺15.826 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺6.179 KDV Dahil
₺10.299 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺6.410 KDV Dahil
₺10.683 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺6.932 KDV Dahil
₺11.552 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺5.188 KDV Dahil
₺8.646 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺7.197 KDV Dahil
₺11.994 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺10.966 KDV Dahil
₺18.276 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺5.179 KDV Dahil
₺8.632 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺4.316 KDV Dahil
₺7.193 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺5.145 KDV Dahil
₺8.575 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
1

Genç Odası Kitaplık

Kitaplık modelleri, son zamanlarda gelişen zengin tasarımları sayesinde ihtiyaç duyulan her alanda kullanılabilecek mobilyalar haline geldi. Özellikle ev dekorasyonları için büyük bir öneme sahip olan kitaplıklar; salon, oturma odası, çalışma odası ve yatak odası gibi alanlarda rahatlıkla yerini almaktadır. Kitaplık modellerine en ihtiyaç duyulan alanlardan biri de çocuk ve genç odalarıdır. Kitap okumayı seven, farklı dünyaları keşfe çıkan gençler ve çocuklar için üretilmiş, birbirinden güzel tasarımların yer aldığı genç odası kitaplık çeşitleri, en çok tercih edilen mobilyaların ilk sıralarındaki yerini korumaya devam ediyor. Genç ve çocuk odası kitaplık çeşitleri, her kullanıcıya uygun tasarımları sayesinde ihtiyaçlara büyük oranda cevap vermektedir. Kitaplarınıza büyük bir düzen getirmek ve istediğiniz her kitaba anında ulaşmak istiyorsanız en doğru adrestesiniz!

Her Yaş Grubuna Hitap Eden Kitaplık Modelleri

Zengin tasarımları ile birbirinden ayrılan genç ve çocuk odası kitaplık modelleri, pek çok alternatifin yer aldığı özel mobilyalardır. Kitaplıklarda seçeneğin çok olması, ihtiyaçlara cevap vermesini de beraberinde getiriyor. Her zevke ve tarza uyum sağlayan modeller, her yaş grubuna hitap eden tasarımlara sahiptir. Genç odaları için daha geniş rafların yer aldığı kitaplıklara öncelik tanınırken, çocuklar için daha kısa ancak fonksiyonel olarak zengin kitaplıklar tercih ediliyor. Genç odası kitaplık modellerinin büyük ve geniş olması hem kitaplar hem de oda dekorasyonuna uyum sağlayacak aksesuarlar için yeterince alan sunmaktadır.

Kitaplık Modellerinde Renk Seçenekleri

Genç ve çocuk odalarında yer verilen kitaplık modelleri, her yıl yenilenen tasarımları ve renkleri ile bulunduğu ortama enerji katmaya devam ediyor. Söz konusu çocuklar olunca, renklerde büyük bir değişim meydana geliyor. En çok tercih edilen renkler; beyaz, krem, antrasit ve cevizdir. Aynı zamanda bu renklerin en az ikisine yer verilen tasarımları görmek de mümkündür. Kızlar için beyaz ve pembe renkler, erkekler için ise mavi renklerin yerini artık her iki cinsiyetin de rahatlıkla kullanabileceğiniz tonlar aldı.

Çocuk ve Genç Odası Kitaplıklarında Dikkat Edilmesi Gereken Faktörler

Çocuk ve genç odası kitaplıkları tercih edilirken, birkaç noktaya mutlaka dikkat edilmelidir. Bu faktörlerin ilk sırasını ise kitaplığın boyutlar alıyor. Kitaplığın yaş grubuna göre tercih edilmesi oldukça önemlidir. Çocuk odalarında yer alan mobilyaların boyutuna göre yapılan seçimler, oda dekorasyonundaki uyumun devam edilmesine olanak sağlar. Ayrıca bu durum ihtiyaçlar doğrultusunda yapılacak kararların almasını da kolaylaştırır. Yaş grubuna göre büyük ya da küçük bir kitaplık modeli, kullanıma uygun olmayabilir ve bu mobilyalar sık sık değiştirilemediği için uzun vadede yanlış bir tercihi hayata geçirmenize sebebiyet verebilir. Alışverişe çıkmadan önce kitaplığın yer alacağı duvarı mutlaka ölçün. Ölçüleri bilmek, bu konuda hata yapmamanızı sağlayacaktır.

Genç ve çocuk kitaplıklarında kalite oldukça önemlidir. Birinci sınıf malzemelerden üretilen her mobilya, uzun vadede rahat bir kullanım sunar. Alışverişiniz sırasında tercih edeceğiniz genç odası kitaplık modellerinin hangi malzemelerden üretildiği hakkında detaylı bir bilgi isteyin. Küçük yaş grupları için tercih edilecek en iyi alternatiflerden biri, montessori kitaplıklar modelleridir. Daha büyük yaş grupları için ahşap ya da metal malzemenin yer aldığı ürünler tercih edilebilir.

Odada yer alan mobilyaların tarzına ve renk uyumuna göre yapılan tercihler, dekorasyonun genel hatlarını bozmayacaktır.

Odada bir çalışma masası bulunmuyorsa hem kitaplık hem de çalışma masasının yer aldığı birleşik tasarımlara öncelik tanıyabilirsiniz. Böylece fonksiyonel bir mobilya ile çocuklarınızın odasını, onların kullanımına uygun hale getirmeniz mümkün olur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR