Bebek Karyolası / Beşik

Bebeklerin uyku kalitesindeki artış, onların büyümelerini ve gelişmelerini destekleyen en önemli faktördür. Tercih edilen bebek karyolası, tamamen yaş gruplarına uygun olmalı ve tehlike oluşturmayacak şekilde tasarlanmalıdır. Söz konusu bebekler olunca, bu konuda her yıl gelişen tasarımları görmek daha mümkün hale geldi. Bebeklerin yalnız uyumalarına destek olacağınız, uyku sürecine daha kolay bir geçiş yapmalarını sağlayacağınız bebek karyola modelleri, birbirinden farklı fonksiyonel özellikleri ve uzun yıllar kullanıma uygun kalite standartları ile güvenli bir kullanım isteyenler tarafından sık sık tercih ediliyor. Bebeğiniz için en doğru kararı vereceğiniz birbirinden şık bebek karyolaları ve beşikleri burada!

Bebek Karyolası Modellerinde Zengin Tasarımlar

Bebek karyola modelleri, seçeneğin çok fazla olduğu tasarımlardır. Her bebeğe uygun işlevsel özellikleri kolaylıkla bulabileceğiniz bu özel mobilyalar, güvenli bir kullanıma sahiptir. Genellikle yere yakın ayak tipi ile tasarlanır ve pek çok modelin ayak kısmında iki adet çekmece bulunur. Eğer daha fonksiyonel bebek karyolası modellerine öncelik tanımak istiyorsanız sağ kısmı bebek alt değişme alanı olan, ayrıca kapaklı bölmeleri ya da çekmeceleri ile alt değiştirme esnasında ihtiyacınız olan eşyaları muhafaza edebileceğiniz tasarımları değerlendirmeye alabilirsiniz. Bebek karyolaları, genel olarak parmaklıklar ile desteklenerek, güvenli ve konforlu bir uyku alanı sunar. Bebek beşikleri, annelerin işini kolaylaştırıyor ve ayakta bebek sallama zorluğunu ortadan kaldırıyor. Sallanan beşikler ile bebeklerin uyku sürecine rahat bir şekilde geçiş yapmaları kolaylaşıyor. Pek çok modelde ise sallanan beşikleri sabit tutan mekanizmalar yer alıyor. Ayrıca yatak yükseklik ayarları belli dönemlerde düşürülerek, yaş aralığına uygun yatak pozisyonuna çevrilebiliyor.

Kız bebek beşikleri ve erkek bebek beşikleri, tasarım açısından olmasa da renk açısından birbirinden ayrılmaktadır. Kızlar için pembe-beyaz renklere ağırlık verilirken, erkek bebekler için mavi-beyaz renkler ön plana çıkar. Her iki cinsiyetin kullanabileceğiniz renklere de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Antrasit ve ceviz rengi, her iki cinsiyet için tercih edilen son trend renklerin başında geliyor.

Ekonomik Bebek Karyolası Fiyatları

Bebek karyolası denildiğinde, kullanılan malzeme ve tasarım ön plana çıkmaktadır. Bu iki faktör bebek karyolası fiyatlarını doğrudan etkilemektedir. Ayrıca aranılan her fonksiyonel özellik de doğrudan fiyat artışı anlamına geliyor. Beşikte yer alan çekmece sayısı, alt değiştirme alanı, sallanan ve yatak yüksekliğini değiştirmeyi kolaylaştıran mekanizmalar kalite ile birleştiğinde, fiyat etiketlerinde geniş bir yelpaze oluşmasını sağlıyor. Bebeklere zararlı olmayan, tamamen doğal boyaların kullanıldığı ahşap bebek karyolası çeşitleri ise en ideal mobilyaların başında geliyor. Bu gibi faktörler ile fiyatlarda artış meydana gelse de her bütçeye uygun, ekonomik bebek karyola modellerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kalitesi ve tarzı ile her yaş aralığına hitap eden bebek ve çocuk karyolaları için en doğru adres Engince Mobilya. Acele edin ve bu fırsatları kaçırmayın!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR