₺1.280 KDV Dahil
₺2.090 KDV Dahil
%39 İndirim
%39İndirim
₺2.870 KDV Dahil
₺4.020 KDV Dahil
%29 İndirim
%29İndirim
₺1.980 KDV Dahil
₺2.770 KDV Dahil
%29 İndirim
%29İndirim
Webe Özel
1

Vitrin ve Gümüşlük

Vitrin ve Gümüşlük Modelleri

 

Salon dekorasyonunun en önemli tamamlayıcıları olan vitrin ve gümüşlük modelleri, geniş ürün yelpazesiyle Engince Mobilya’ da. Birbirinden farklı modeller ile evlerinize aradığınız estetiği ve işlevselliği getirebilirsiniz. 

Her Yaşam Tarzına Uygun Vitrin ve Gümüşlükler

Dekoratif olarak kullanılmasının yanı sıra özel eşyalarınızı da yerleştirebileceğiniz vitrin modelleri; camlı, ahşap kapaklı, çekmeceli, sürgülü dolaplı gibi farklı seçeneklerle beğeninize sunuluyor. Özellikle oturma odası dekorasyonu için tercih edilen bu mobilyalar, geniş saklama alanları ile fazla eşyalarınız için kolaylık sağlar. Yemek takımları, bardaklar ya da kişisel eşyalarınız için geniş alanlar barındıran modeller, salon içinde düzeni sağlamaya yardımcı olarak küçük evler için ideal bir seçim olacaktır. Yüksek taşıma kapasiteleri sayesinde eşyalarınızı rahatlıkla yerleştirebilirsiniz. Camlı vitrin modelleri ise gümüşlük olarak kullanılabilir. Dekorasyon tarzınıza uygun objeler, yapay çiçekler, fotoğraflar ile süsleyebilir, evinizde dinamik bir atmosfer oluşturabilirsiniz. 

Üretiminde yonga levha ve mdf kullanılan modeller dayanıklı yapıları sayesinde uzun ömürlü kullanım sağlar. Yüksek ayaklı vitrinler, temizlik esnasında kolaylık sağlar. Engince gümüşlük ve vitrin modelleri ile hayalini ev dekorasyonuna bir adım atabilirsiniz.