Montessori Koleksiyonu

Çocukların kendilerini tanıyabileceği, becerilerini ve gelişimlerini hızlandırabileceğiniz montessori çocuk odası modelleri, son döneme damgasını vuran tasarımları ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Siz de çocuğunuzun hem ihtiyaçlarına cevap veren hem de yüksek kalite standartlarına uygun bir oda dekorasyonu gerçekleştirmek istiyorsanız montessori akımının öncülüğünde, onlara harika bir yaşam alanı inşa edebilirsiniz.

Montessori Çocuk Odası Modelleri

Montessori çocuk odası takımları ile çocuğunuza özgür bir hareket alanı verebilir, aynı zamanda güvenli bir şekilde gelişimlerine katkı sağlayabilirsiniz. Montessori akımının hakim olduğu çocuk odası takımları, bilinen diğer çocuk odası takımlarına göre sadeliğin ve doğallığın ön planda olduğu mobilyalardır. Çocukların odalarında yer alan; dolap, karyola, şifonyer gibi mobilyalar, yanlış yaş grubuna göre tercih edildiğinde tehlikeli hale gelebiliyor. Montessori çocuk odası çeşitleri ise onların güvenliğini baz alan tasarımlar ile ön plana çıkar. Montessori mobilyalar ile çocuklarınızın güvende büyümelerini kolaylaştırabilir, aynı zamanda onlara her şeye dokunabilecekleri özgür bir alan sunabilirsiniz. Montessori mobilyalar, sahip oldukları kalite ile de uzun yıllar kullanıma olanak sağlar. Çoğu ahşap mobilyadan üretilir ve üretim sırasında sağlığa zararlı hiçbir maddeye yer verilmez. Tamamen çocuklarınızın sağlığı ön planda tutulur.

Montessori Bebek Odası Takımları

Bebek odasının en önemli mobilyaları hiç şüphesiz ki beşik modelleridir. Montessori bebek beşikleri, güvenliği arttıran parmaklıkları ve parmaklıkların olası tehlikelere mahal vermemesi nedeniyle son zamanların en dikkat çeken mobilyalarıdır. Tasarım açısından geniş bir yelpazeye sahip olan montessori beşikleri, çocuğunuzun yaş grubuna göre tercih edebilirsiniz. Montessori bebek odası takımlarında; beşik, dolap ve şifonyer yer almaktadır. Kalite standartlarına uygun şekilde üretilen bu mobilyaların içeriğinde değişiklik yapabilir, farklı mobilyalar da dahil edebilirsiniz.

Montessori Çocuk Odası Fiyatları

Montessori çocuk odası mobilyalarında kullanılan malzemeler, doğal ahşaptan üretildiği için yüksek fiyat etiketleri ile sizlere sunulmaktadır. Bununla birlikte, seçeneğin çok fazla olmasından dolayı her kesime hitap eden mobilyaları bulmak oldukça kolaydır. Çocukların gelişimine katkı sağlayacak şekilde tasarlanan ve kolay bir kullanım sunan montessori çocuk odası modelleri, uzun yıllar yeniliğinden hiçbir şey kaybetmez. Fiyatları daha uygun hale getirmek için belli dönemlerde gerçekleştirilen ekstra indirimlerden yararlanabileceğiniz online alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. En iyi montessori çocuk odası takımları, Engince Mobilya’nın tartışılmaz kalitesi ile sizlere sunulmaktadır. Fırsatları kaçırmayın!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR