ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Abajur Modelleri

Küçük aydınlatmalar olarak hayatımızda önemli bir yeri olan abajur modelleri, her ne kadar yatak odalarındaki yerini koruyor olsa da salon ve antre gibi çeşitli yerlerde de kullanılabilen ürünlerdir. Genel olarak; masa, dresuar ya da komodin üzerine yerleştirilen bu küçük aydınlatmalar, özellikle ev dekorasyonuna uyum sağlayan ürünlerdir. Aynı zamanda göz sağlığına daha uygun ortamlara zemin hazırlayan abajurlar ile yaşam alanınızı hareketlendirebilirsiniz. Renk ve desen açısında pek çok alternatifin bulunduğu abajurlar, sağlam ve kaliteli malzemelerden üretildiğinde, uzun yıllar hayatınıza eşlik edecek ürünler haline gelmektedir.

 

Abajur Modelleri Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Abajur seçimi, belli kurallar çerçevesinde yapıldığında bulunduğu her ortama şıklığı dahil eder. Yer alacağı alana göre farklı tasarımlara ve renklere sahip olan abajur çeşitlerinde seçeneğin çok fazla olması kafanızı biraz karıştırabilir. Bu ürünleri tercih ederken odanızın genel dekorasyonuna göre karar vererek uyumlu bir görünüm elde edebilirsiniz. Hatta renklerini genel dekroasyonda yer alan renklerden biraz daha farklı ve canlı renkler tercih ederek güzel bir kontrast oluşturabilirsiniz. Abajurların imalatında pek çok malzeme kullanılabiliyorken, ahşap malzemeden üretilen modeller son yıllarda yoğun ilgi görmektedir. Abajur ahşap modelleri ile doğal malzemelerin yer aldığı bir dekorasyona imza atabilirsiniz. Tercih edeceğiniz şık abajurun başlığında kullanılan bez, silinebilir özelliğe sahip olduğunda temizliği pratik hale getirir. Bu tasarımların bazı modellerinde dokunmatik kontrol seçeneği yer almaktadır. Böyle bir fonksiyonelliğe sahip olan ürünler, daha kolay bir kullanım sunar. Son olarak kullanacağınız alana uygun boyutlarda bir abajur tercihi ile hem ışığı doğru kullanmanız kolaylaşır hem de dekoratif açıdan şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

 

Abajur Fiyatları

Abajur modelleri, fiyat açısından en uygun ürünler arasındadır. Fiyatlar; kaliteye ve tasarıma göre değişiklik gösterse de her bütçeye uygun etiketlerle karşılaşmak mümkündür. Antre, salon ya da yatak odası için farklı tasarımlara sahip olan abajurlar, Engince Mobilya farkı ile sizlerin olabilir. Kaliteli malzemelerden üretilen ve uzun yıllar dayanıklılık sunan birbirinden şık abajurlar, en uygun fiyatlar ile sizleri bekliyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR