Country Yatak Odası Takımı

Counrty Yatak Odası Modelleri

 

Geleneksel hatların günümüz modern çizgileri ile birleştiği country yatak odası modelleri, beyaza bürünen görünümleri sayesinde şıklığı ve sadeliği aynı anda yakalayacağınız dekorasyonların baş tacı olmaya devam ediyor. Konforlu ve aynı anda samimi bir oda dekorasyonu hayal ediyorsanız beyaz renge çiçek desenlerinin eşlik ettiği bir country yatak odası ile bu isteğinizi hemen gerçekleştirebilirsiniz. Acele edin ve en güzel yatak odası takımlarına anında sahip olun!

 

Country Yatak Odası Takımlarında Dikkat Çekici Tasarımlar


Country yatak odalarının tasarımları genel olarak beyaz renk ile tamamlanıyor ve böylece ortaya iç açıcı dekorasyonlar çıkıyor. Genel olarak; karyola, komodin, şifonyer, şifonyer aynası ve dolaptan oluşan country takımlar, hem bir odada olması gereken tüm mobilyalara hem de kaliteleri ile uzun yıllar dayanıklığa sahip ürünlerdir. Zarif hatların birbirinden farklı desenler ile birleştiği bu tarz mobilyalar, geniş bir renk paleti ile sizlere sunulmaktadır. En çok tercih edilen renkler ise pastel tonlardan yana olmaktadır. Takıma dahil olan yatak başlıklarında kullanılan renklerin dekorasyondaki önemi oldukça büyüktür. Başlıklarda çiçek desenlerine sıklıkla rastlayabileceğiniz gibi düz bir renk tercihi yapabileceğiniz pek çok seçenek bulunuyor. Dilerseniz en beğendiğiniz country yatak odası takımının yatak başlığında değişiklik yapabilirsiniz. Böylece doğanın en güzel tonlarına yatak başlığınızda yer vererek, odanıza ferah bir görünüm kazandırabilirsiniz. Country yatak odası modelleri, birbirinden farklı fonksiyonel özellikleri sayesinde bu yıl da büyük bir ilgi görmektedir. Dolap içindeki raf ve bölme sayısı, bazalı karyola tercihi, komodin ve şifonyerdeki çekmece sayıları, her kullanıcının ihtiyacına cevap vermeye devam ediyor. Bu göz alıcı tasarımlar arasında tercih yaparken, odanızın genişliğini ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak en doğru kararı kolayca verebilirsiniz. Örneğin, günlük kıyafetlerinizin sayısı fazla ise rafların fazla olduğu bir dolap modelinin yer aldığı bir seçim yapabilir ya da odanız küçük ise bazalı karyola tercihinde bulunarak düzenli ve kullanışlı bir odaya sahip olabilirsiniz.

 

Country Yatak Odası Takımı Fiyatları
 

Country yatak odası takımı fiyatları, diğer yatak odası mobilyaları ile hemen hemen aynı etiketlere sahiptir. Yüksek fiyatların olduğu özel tasarımların yanı sıra her bütçeye hitap eden modelleri bulmak da mümkündür. Fiyatları belirleyen en önemli faktörün kalite ve işçilik olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca takım içeriğinde yapacağınız mobilya değişimleri, özel isteğe bağlı başlık rengi ve kumaş değişimi de fiyatları doğrudan etkileyecektir. Eğer country yatak odası takımının zarif tasarımlarından vazgeçemiyorsanız belli dönemlerde gerçekleştirilen ekstra indirimleri takip edebilir, böylece hem kaliteli hem de bütçe dostu bir yatak odası takımına sahip olabilirsiniz. Country yatak odası modellerinin her döneme damgasını vuran fonksiyonel tasarımları Engince Mobilya’da. Odanız için en doğru kararı verirken, kaliteden ödün vermemek için en doğru adrestesiniz!