Country Yemek Odası Takımı

Country Yemek Odası Takımı Modelleri

 

 

Klasik çizgilerin izinden; sıcak, samimi ve zarif bir dekorasyon hayal ediyorsanız country yemek odası takımı çeşitleri ile evinize göz kamaştırıcı bir atmosfer dahil edebilirsiniz. Evinizin baş köşesinde, en güzel yemeklerinizi sevdikleriniz ile paylaşmak için country yemek odalarının birbirinden şık tasarımlarını tercih ederek dekorasyonunuzu bir adım öne taşıyabilirsiniz. Bulunduğu ortama aydınlık ve ferah bir görünüm sunan bu mobilyalar hem kalite standartları hem de fonksiyonel özellikleri sayesinde evinize farklı bir boyut kazandıracak.

 

Country Yemek Odası Modelleri İle Gelen Şık Tasarımlar

Country tarzı, yatak odası ve koltuk takımı gibi pek çok mobilyada bulabileceğiniz ve büyük bir kullanıcı kitlesine sahip ürünlerdir. Zarif tasarımlara sahip olan country yemek odası modellerinde şıklık ve doğallık aynı anda göze çarpmaktadır. Bu şık tasarımların takım içeriğinde; her ihtiyaca uygun konsol, yemek masası, sandalye ve konsol aynası yer alır. Ev dekorasyonunuza ve bütçenize en uygun şekilde tercih edebileceğiniz birbirinden göz alıcı yemek odalarına ulaşmak oldukça kolaydır. Country takımlarda en çok kullanılan renk beyaz olup, ceviz ve krem renklerine de sık sık yer verilmektedir. Sandalye kumaşları genel olarak çiçek desenleri ile dikkatleri üzerine çeker ancak tek bir rengin yer aldığı kumaşlar da bulunmaktadır. Beyaz bir country yemek odası takımına pudra renginin eşlik ettiği sandalye kumaşları en çok tercih edilen modellerdir. 6 adet sandalye ya da 4 adet sandalye ve 1 adet benchten oluşan takım içeriklerini dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

 

Country Yemek Odası Fiyatları

 

İyi bir fiyat araştırması ile birbirinden şık ve zarif country yemek odaları sizlerin olabilir. Yemek odası fiyatları, kalite ve tasarımsal özellikler nedeni ile geniş bir yelpazeye sahiptir. Kullanılan malzemenin kalitesi arttıkça fiyatlarda artış meydana gelmektedir. İyi bir araştırma ile hem uygun fiyatlı hem de kalitelerinden ödün vermeyen pek çok alternatif bulunuyor. Hem evinize hem de bütçenize en uygun tasarımlar Engince Mobilya’da. Sağlığa zararlı hiçbir maddenin kullanılmadığı, yüksek kalite standartlarındaki country yemek odaları, çeşitli fonksiyonel özellikleri, birbirinden güzel renkleri ve modelleri ile sizleri bekliyor.