₺3.145 KDV Dahil
₺5.241 KDV Dahil

Metal Kitaplık

Metal Kitaplık Modelleri

 

Raflı mobilyalar arasında estetik ve göz alıcı hatları ile dikkat çeken metal kitaplık modelleri yaşam alanlarınıza işlevsellik kazandıracak. Duvara monte edilebilen modellerin yanı sıra konumlandırılabilen modeller de Engince Mobilya’nın üstün üretim anlayışı ile üretilerek, beğeninize sunuluyor.

Evinizin her alanında kullanabileceğiniz metal kitaplık modelleri zarif ve estetik görüntüsü ile tercih sebebi oluyor. Dekoratif çözümler sunan metal kitaplık modelleri farklı geometrik form ve boyutları ile büyük veya küçük metrekareli her alan için rahatlıkla tercih edilebilir.

Şık ve Kullanışlı Metal Kitaplık Modelleri

Engince Mobilya tarafından üretilen metal kitaplık modelleri, raflık olarak da kullanılabiliyor. Farklı işlevsel özellikleri ile dekoratif aksesuarların konumlandırılması için de kullanılabilen modeller evinizin dekorasyon bütünlüğü ile uyumluluk sağlayacak.

Salon, oturma odası, yemek odası veya çocuk odası gibi evinizin her alanında rahatlıkla kullanabileceğiniz metal kitaplık modelleri uygun fiyat aralıkları her bütçeye hitap ediyor. Küçük dokunuşlarla ev dekorasyonunda büyük etkiler yaratabilmeniz metal kitaplık modelleri ile mümkün. Metal kitaplık fiyatları kullanılan malzeme, işçilik ve boyutlara göre farklılık gösterebiliyor.