ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Vazo

Konu dekorasyon olunca, birbirinden farklı alanlarda kullanılan, bulunduğu noktalara şıklığı dahil eden sayısız aksesuar akla gelir. İşin en güzel tarafı ise tüm aksesuarların ev ve iş yerlerinde rahatlıkla kullanılabilir olmalarıdır. Tercih edilen her aksesuar, kişinin özel zevklerini ve tarzını anlayabilmenin de en kolay yollarından biridir. Dekorasyonlardaki önemi hiç kaybetmeyen vazo modelleri, sıra dışı tarzları ve modern formları ile hayatımızdaki yerini korumaya devam ediyor. Evinizde gözle görülür bir etki yaratmak için doğru alanda, doğru bir vazo tercihinde bulunmanız artık çok kolay. Günümüz modasına uygun vazolar hem yapay hem de canlı çiçekleriniz ile evinize doğanın izlerini taşımaya yetecek aksesuarlardır. Hatta en yakın dostlarınız için küçük sürprizler yaparak, hediye edebileceğiniz bu özel aksesuarlar, bulunduğu ortamı güzelleştirmek için sayısız seçeneği sizlerle buluşturuyor. Hafif ve taşınabilir yapıları sayesinde kullanım kolaylığının ön plana çıktığı vazo çeşitleri, farklı formları ve renkleri ile sahiplerini bekliyor.

 

Vazonun Dekorasyondaki Yeri

Vazolar kendi aralarında farklı tasarımlara ve bu sayede geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Bu özel ürünler, her alanda yer alabilir olması nedeniyle pratik bir kullanım sunar. Günümüzde hem klasik hem avangart hem de modern ev dekorasyonlarına uygun modellere ulaşmak oldukça kolaydır. Özellikle salon dizaylarını farklı bir boyuta taşırlar. Salonlarda kullanılan alanları ise boş köşeler, konsol ve sehpa üst yüzeyleridir. Eğer sizin de salonunuzun boş köşeleri varsa ve yeni bir aksesuar ile daha görünür hale getirmek istiyorsanız uzun vazoları değerlendirmeye alabilirsiniz. Diğer adı yer vazosu olan bu aksesuarların tarzını ise ev dekorasyonunuzda yer verdiğiniz mobilyaları ön planda tutarak, ayrıca içinde kullanacağınız çiçek türüne ve boyutuna göre karar verebilirsiniz. Uzun ve büyük vazolar, antre dekorasyonlarının da vazgeçilmez aksesuarları arasında. Son yıllarda farklı boyutlardaki üç vazonun yan yana gelerek oluşturduğu ahenk, büyük bir kullanıcı kitlesi tarafından yoğun ilgi görüyor. Bu tasarımlar, yapay ya da canlı çiçekler ile daha fazla şıklığı evinize taşıyor. Konsol ve sehpalarda ise minimal tasarımlar gönül rahatlığı ile tercih edilebilir.

 

Son Trend Vazo Modelleri

Vazo seçeneklerinin geniş bir yelpazeye sahip olmasının belli başlı nedenleri vardır. Bunlardan ilki, ev ve ofis dekorasyonlarında kullanılacak en ideal aksesuarlar olmasıdır. Çeşitliliği arttıran diğer faktörler ise ürünün sahip olduğu modern tasarımlardaki artış, kullanım amacına uygun boyutlar, renk alternatifleri ve imalatında kullanılan materyallerdir. Vazo modellerinde en çok yer alan malzemelerin başında; seramik, cam, mermer, metal geliyor. Tercih edilen materyal ise evin dekorasyonuna ve kullanıcının tarzına uygun olarak büyük bir değişiklik gösteriyor. Ürünün malzeme seçimi oldukça önemlidir. Duruşuyla, enerjisiyle ve tarzıyla kesinlikle bulunduğu ortama uyum sağlamalıdır. Dekoratif vazoların renkleri de aynı faktörlerden dolayı geniş bir seçenek sunar. Son döneme damgasını vuran; gold, beyaz, silver, bakır, hatta birden fazla rengin yer aldığı vazo çeşitlerina ulaşmak oldukça kolaydır. Bu kategoride en çok tercih edilen modeller arasında ise ayaklı vazolar ve yer vazosu modelleridir. Eğer birden fazla vazo modeline yaşam alanınızda yer vermek istiyorsanız üçlü çiçek vazosu modellerini tercih edebilirsiniz.

 

Vazo Tercih Ederken Bunlara Dikkat!

Vazo seçmek bir sanattır. Salon, yatak odası, banyo, antre gibi çeşitli alanlarda kullanılan birbirinden farklı vazo modelleri arasından karar vermek oldukça zordur. Konu ofis ve iş yerleri olunca, seçeneğin arttığı bu özel aksesuarlar, doğru bir tercih ile bulunduğu noktaya farklı bir enerji dahil eder.

 

Vazo alternatifleri arasından kararınızı vermeden önce kullanacağınız alanı iyi analiz edin. Canlı çiçeklerinizi sehpa ya da konsol üzerinde sergilemek istiyorsanız küçük modellere öncelik tanıyın. Bu aksesuarları yerde kullanmayı planlıyorsanız büyük ve uzun vazolar iyi bir tercih olacaktır. Klasik bir ev dekorasyonuna sahipseniz seramik ve çeşitli desenlerin yer aldığı çini modeller, evinize fazlasıyla yakışacaktır. Hem küçük hem de büyük modellerde bu tarz tasarımlar bulunmaktadır. Klasik mobilyalara en uygun diğer tasarımlar ise mermer malzemenin kullanıldığı vazo çeşitleridir. Her iki model de özellikle sehpa ve konsol üst yüzeyleri için harika bir seçimdir. Modern mobilyaların ağırlıkta olduğu dekorasyonlar göz önüne alındığında, cam malzemenin yer aldığı tasarımlar tercih edilebilir.

Birbirinden farklı ve kalite standartları ile uzun vadeli kullanım sunan vazo modelleri için en doğru adrestesiniz!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR