İkili Yataklı Koltuk

İkili Yataklı Koltuk Modelleri

Yataklı koltuk modelleri fonksiyonel yapılarıyla yaşam alanlarında yer açıyor. Modern tasarımlar ve şık dizaynları ile görenleri hayran bırakacak ikili yataklı koltuk modelleri Engince Mobilya’ da.

Fonksiyonel Tasarımlarıyla Fark Yaratan İkili Çekyatlar

Kaliteli gövde yapıları ve kumaş özellikleriyle yıllar boyu rahatlıkla kullanacağınız modeller, konforlu yapılarıyla da dikkat çekiyor. Depolama alanına sahip ürünler fazla eşyalarınız için saklama alanı sunarken, aynı zamanda konforlu bir yatağa da dönüşebiliyor. Sandık bölümünü kullanarak etraftaki kalabalıktan kurtulabilir, oturma odanızda düzenli bir görünüme kavuşabilirsiniz. Koltukların yumuşak dokusu sayesinde rahat bir uyku süreci yaşayabilirsiniz. Kolay açılabilen mekanizmaların sağlam materyalleri dayanıklılığı ön plana çıkararak ürünün ömrünü uzatır.

İkili Yataklı Koltuk Modelleri ile Tarzınızı Yansıtın

Farklı tasarımlarda ikili ve üçlü yataklı koltuk modellerinin alternatif renk ve kumaş seçenekleri bulunuyor. Diğer mobilyalarınıza uygun renkleri tercih ederek uyumlu bir salon dekore edebilirsiniz. Desenli kırlent özellikleri ile dinamik bir görünüm yaratabilirsiniz. Özel dokuya sahip kumaşlar asil görünümlerinin yanı sıra kolay silinerek temizlik esnasında da kolaylık sağlıyor. Engince ikili çekyat modelleri ile konforu ön planda tutan tasarımlar evinizde.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR