Beta İki Ayaklı Ofis Masası Panelsiz 200 cm
Beta İki Ayaklı Ofis Masası Panelsiz 200 cm

Beta İki Ayaklı Ofis Masası Panelsiz 200 cm

0,00
İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : ₺8.105(KDV Dahil)
İndirimli : ₺4.863(KDV Dahil)
ek1

Anında Alışveriş Kredisi ile 36 Taksit İmkanı

Webe Özel
İndirim Devam Ediyor
Beta iki ayaklı ofis masası panelsiz 200 cm, adet sayısını arttırarak ve masaları birleştirerek geniş bir çalışma alanı düzenleyeceğiniz özel tasarımlar arasındadır. Çalışma masalarının fazlalılığından dolayı iyi bir şekilde kullanılamayan açık ofis alanlarını düzenli ve kullanışlı hale getirmek için Beta iki ayaklı ofis masası panelsiz 200 cm’yi tercih edebilirsiniz. Ürün, uzun yıllar kullanıma uygun tasarımı sayesinde son zamanların yoğun ilgi gören ürünlerinden biridir. İmalatı sırasında sağlığa ve çevreye zararlı hiçbir madde kullanılmaz. Çalışma sürecinize büyük bir rahatlık dahil eder. Beta iki ayaklı ofis masası panelsiz 200 cm’nin arasına panel yerleştirerek kullanabilir, ayrıca siparişiniz sırasında renk seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.
Ürün AdıGenişlikDerinlikYükseklik
Beta İki Ayaklı Ofis Masası Panelsiz 200 cm200 cm182 cm75 cm
Bakım ve Temizlik
Ahşap yüzeyler hafif nemli bezle silinerek ardından yumuşak bir bezle kurulanmalıdır. Herhangi kimyasal içerikli temizleyici ve cila kullanılmamalıdır. Metal yüzeyleri temizlemek için aşındırıcı içermeyen temizleyiciler ve su kullanılabilir, ardından yumuşak bir bezle kurulayabilirsiniz.
Ek Bilgi
Detaylı bilgi için 0(549) 821 92 14 WhatsApp hattı ile iletişime geçebilirsiniz. Masa bölücü panel, görselde kullanılmıştır. Fiyata dahil değildir. Ayrıca satın almanız gerekmektedir. Renk seçimi için iletişime geçiniz.
Genel Malzeme
Ürün üretiminde yonga levha kullanılmıştır.
Özel Ölçü
Hayır
Benzer Ürünler