Beta İki Ayaklı Ofis Masası Panelsiz 180 cm
Beta İki Ayaklı Ofis Masası Panelsiz 180 cm

Beta İki Ayaklı Ofis Masası Panelsiz 180 cm

0,00
İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : ₺7.065(KDV Dahil)
İndirimli : ₺4.239(KDV Dahil)
ek1

Anında Alışveriş Kredisi ile 36 Taksit İmkanı

Webe Özel
İndirim Devam Ediyor
Beta iki ayaklı ofis masası panelsiz 180 cm’nin adet sayısını arttırarak, ofis alanını iyi kullanabileceğiniz bir çalışma ortamına zemin hazırlayabilirsiniz. Beta iki ayaklı ofis masası panelsiz 180 cm’nin ortasına bölücü panel yerleştirerek, iki kişilik bir çalışma ortamı düzenlenebilmektedir. Ürün, geniş üst yüzeyi sayesinde rahat bir kullanım sunar. Çalışırken yararlandığınız araç ve gereçler için aradığınız alanı sizlerle buluşturur. Ürün birinci sınıf malzemelerden üretilmekte, ayrıca imalatı sırasından sağlığa ve çevreye zararlı maddeler yer almamaktadır. Tamamen kullanıcı odaklı tasarlanır ve rahatınız ön planda tutulur. Dilerseniz Beta iki ayaklı ofis masası panelsiz 180 cm’nin renk seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.
Ürün AdıGenişlikDerinlikYükseklik
Beta İki Ayaklı Ofis Masası Panelsiz 180 cm180 cm162 cm75 cm
Bakım ve Temizlik
Ahşap yüzeyler hafif nemli bezle silinerek ardından yumuşak bir bezle kurulanmalıdır. Herhangi kimyasal içerikli temizleyici ve cila kullanılmamalıdır. Metal yüzeyleri temizlemek için aşındırıcı içermeyen temizleyiciler ve su kullanılabilir, ardından yumuşak bir bezle kurulayabilirsiniz.
Ek Bilgi
Detaylı bilgi için 0(549) 821 92 14 WhatsApp hattı ile iletişime geçebilirsiniz. Masa bölücü panel, görselde kullanılmıştır. Fiyata dahil değildir. Ayrıca satın almanız gerekmektedir. Renk seçimi için iletişime geçiniz.
Genel Malzeme
Ürün üretiminde yonga levha kullanılmıştır.
Özel Ölçü
Hayır
Benzer Ürünler