Beta İki Ayaklı Ofis Masası Panelsiz 140 cm
Beta İki Ayaklı Ofis Masası Panelsiz 140 cm

Beta İki Ayaklı Ofis Masası Panelsiz 140 cm

0,00
İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : ₺4.117(KDV Dahil)
İndirimli : ₺2.470(KDV Dahil)
ek1

Anında Alışveriş Kredisi ile 36 Taksit İmkanı

Webe Özel
İndirim Devam Ediyor
Beta iki ayaklı ofis masası panelsiz 140 cm’nin karşı konulmaz rahatlığı ve kalitesini ofisinize yansıtarak, modern bir ofis dekorasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Sağlığa ve çevreye zararlı hiçbir maddenin kullanılmadığı Beta iki ayaklı ofis masası panelsiz 140 cm’nin ortasına yerleştireceğiniz bölücü panel ile aynı masada iki kişilik bir çalışma alanı düzenleyebilirsiniz. Kullanılabilir yapısı sayesinde dikkatleri üzerine çeken ürünün ana malzemesi yonga levhadır. Ahşap yüzeylerin hafif nemli bez ile silinmesi, ardından yumuşak bez yardımı ile kurulanması yeterlidir. Metal yüzeylerde ise aşındırıcı içermeyen temizleyiciler kullanılmalıdır. Kimyasal içermeyen temizleyiciler ile temizlendiğinde uzun ömürlü yapısını kolaylıkla korur. Beta iki ayaklı ofis masası panelsiz 140 cm ile açık ofis dekorasyonunuzda rahatlığa yer açabilirsiniz.
Ürün AdıGenişlikDerinlikYükseklik
Beta İki Ayaklı Ofis Masası Panelsiz 140 cm140 cm162 cm75 cm
Bakım ve Temizlik
Ahşap yüzeyler hafif nemli bezle silinerek ardından yumuşak bir bezle kurulanmalıdır. Herhangi kimyasal içerikli temizleyici ve cila kullanılmamalıdır. Metal yüzeyleri temizlemek için aşındırıcı içermeyen temizleyiciler ve su kullanılabilir, ardından yumuşak bir bezle kurulayabilirsiniz.
Ek Bilgi
Detaylı bilgi için 0(549) 821 92 14 WhatsApp hattı ile iletişime geçebilirsiniz. Masa bölücü panel, görselde kullanılmıştır. Fiyata dahil değildir. Ayrıca satın almanız gerekmektedir. Renk seçimi için iletişime geçiniz.
Genel Malzeme
Ürün üretiminde yonga levha kullanılmıştır.
Özel Ölçü
Hayır
Benzer Ürünler