Beta İki Ayaklı Ofis Masası Panelsiz 120 cm
Beta İki Ayaklı Ofis Masası Panelsiz 120 cm

Beta İki Ayaklı Ofis Masası Panelsiz 120 cm

0,00
İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : ₺5.000(KDV Dahil)
İndirimli : ₺3.000(KDV Dahil)
ek1

Anında Alışveriş Kredisi ile 36 Taksit İmkanı

Webe Özel
İndirim Devam Ediyor
Beta iki ayaklı ofis masası panelsiz 120 cm, uzun yıllar kullanılabilecek bir kalite ile sizlere sunulmaktadır. Geniş üst yüzeyi ve yüksekliği ile ideal bir çalışma alanına sahip olan Beta iki ayaklı ofis masası panelsiz 120 cm, ofis alanından tasarruf edebileceğiniz ve aynı zamanda düzenli bir çalışma alanı düzenleyebileceğiniz özel bir tasarımdır. Bu özel tasarımda sağlığa ve çevreye zararlı hiçbir madde kullanılmamaktadır. Tamamen kalite standartlarına uygun şekilde üretilir. Ürünün ahşap yüzeylerini hafif nemli bez ile silmek, ardından yumuşak bez yardımı ile kurulamak yeterli olacaktır. Ürünün adet sayısını arttırarak, tüm açık ofisi bu özel tasarımla dekore edebilirsiniz. Beta iki ayaklı ofis masası panelsiz 120 cm’nin ortasına yerleştireceğiniz panel ile iki kişilik çalışma alanları yaratabilirsiniz.
Ürün AdıGenişlikDerinlikYükseklik
Beta İki Ayaklı Ofis Masası Panelsiz 120 cm120 cm142 cm75 cm
Bakım ve Temizlik
Ahşap yüzeyler hafif nemli bezle silinerek ardından yumuşak bir bezle kurulanmalıdır. Herhangi kimyasal içerikli temizleyici ve cila kullanılmamalıdır. Metal yüzeyleri temizlemek için aşındırıcı içermeyen temizleyiciler ve su kullanılabilir, ardından yumuşak bir bezle kurulayabilirsiniz.
Ek Bilgi
Detaylı bilgi için 0(549) 821 92 14 WhatsApp hattı ile iletişime geçebilirsiniz. Masa bölücü panel, görselde kullanılmıştır. Fiyata dahil değildir. Ayrıca satın almanız gerekmektedir. Renk seçimi için iletişime geçiniz.
Genel Malzeme
Ürün üretiminde yonga levha kullanılmıştır.
Özel Ölçü
Hayır
Benzer Ürünler