Beta Dört Ayaklı Ofis Masası Panelsiz 160 cm
Beta Dört Ayaklı Ofis Masası Panelsiz 160 cm

Beta Dört Ayaklı Ofis Masası Panelsiz 160 cm

0,00
İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : ₺5.114(KDV Dahil)
İndirimli : ₺3.068(KDV Dahil)
ek1

Anında Alışveriş Kredisi ile 36 Taksit İmkanı

Webe Özel
İndirim Devam Ediyor
Beta dört ayaklı ofis masası panelsiz 160 cm, açık ofis dekorasyonlarında kullanabileceğiniz özel tasarımlar arasındadır. Yeni nesil açık ofislere farklı bir boyut kazandıran Beta dört ayaklı ofis masası panelsiz 160 cm, aynı anda iki kişilik bir çalışma ortamı hazırlanmasına olanak sağlar. Araya panel yerleştirerek, iki ayrı masa alanı düzenlemeniz oldukça kolaydır. Üstelik panel sayesinde ikiye ayrılsa da geniş üst yüzeyi ile rahat bir kullanım sunar. Ürünün ana malzemesi, birinci sınıf yonga levhadır. Kalite standartlarında üretilir ve uzun ömürlü yapısını kolaylıkla korur. Masanın hafif nemli bez ile silinmesi yeterlidir. Ardından yumuşak bez yardımı ile kurulanabilir. Bakımı sırasında kimyasal içermeyen temizleyiciler kullanılmalıdır. Beta dört ayaklı ofis masası panelsiz 160 cm’nin renk seçeneklerinden yararlanarak, dekorasyonunuzu dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.
Ürün AdıGenişlikDerinlikYükseklik
Beta Dört Ayaklı Ofis Masası Panelsiz 160 cm160 cm162 cm75 cm
Bakım ve Temizlik
Ahşap yüzeyler hafif nemli bezle silinerek ardından yumuşak bir bezle kurulanmalıdır. Herhangi kimyasal içerikli temizleyici ve cila kullanılmamalıdır. Metal yüzeyleri temizlemek için aşındırıcı içermeyen temizleyiciler ve su kullanılabilir, ardından yumuşak bir bezle kurulayabilirsiniz.
Ek Bilgi
Detaylı bilgi için 0(549) 821 92 14 WhatsApp hattı ile iletişime geçebilirsiniz. Masa bölücü panel, görselde kullanılmıştır. Fiyata dahil değildir. Ayrıca satın almanız gerekmektedir. Renk seçimi için iletişime geçiniz.
Genel Malzeme
Ürün üretiminde yonga levha kullanılmıştır.
Özel Ölçü
Hayır
Benzer Ürünler