Beta Dört Ayaklı Ofis Masası Panelsiz 120 cm
Beta Dört Ayaklı Ofis Masası Panelsiz 120 cm

Beta Dört Ayaklı Ofis Masası Panelsiz 120 cm

0,00
İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : ₺4.003(KDV Dahil)
İndirimli : ₺2.402(KDV Dahil)
ek1

Anında Alışveriş Kredisi ile 36 Taksit İmkanı

Webe Özel
İndirim Devam Ediyor
Beta dört ayaklı ofis masası panelsiz 120 cm, yoğun geçen iş hayatınızı pratikleştirecek bir tasarım ile sizlere sunulmaktadır. Beta dört ayaklı ofis masası panelsiz 120 cm, geniş üst yüzeyi ile birden fazla oturma alanı sunar. Özellikle karşılıklı iki kişilik bir oturma planına olanak sağlar. Arasında masa bölücü panel kullanarak, masayı iki kişilik çalışma alanına çevirebilirsiniz. Ürünün ana malzemesi yonga levhadır. Ahşap yüzeyler, hafif nemli bez yardımı ile silinebilir, ardından yumuşak bir bez ile kurulanabilir. Metal yüzeylerde ise aşındırıcı içermeyen temizleyiciler ve su kullanılmalıdır. Tüm ofis araç ve gereçlerinize yer bulabileceğiniz geniş bir çalışma alanı istiyorsanız tercihinizi Beta dört ayaklı ofis masası panelsiz 120 cm’den yana kullanabilirsiniz.
Ürün AdıGenişlikDerinlikYükseklik
Beta Dört Ayaklı Ofis Masası Panelsiz 120 cm120 cm142 cm75 cm
Bakım ve Temizlik
Ahşap yüzeyler hafif nemli bezle silinerek ardından yumuşak bir bezle kurulanmalıdır. Herhangi kimyasal içerikli temizleyici ve cila kullanılmamalıdır. Metal yüzeyleri temizlemek için aşındırıcı içermeyen temizleyiciler ve su kullanılabilir, ardından yumuşak bir bezle kurulayabilirsiniz.
Ek Bilgi
Detaylı bilgi için 0(549) 821 92 14 WhatsApp hattı ile iletişime geçebilirsiniz. Masa bölücü panel, görselde kullanılmıştır. Fiyata dahil değildir. Ayrıca satın almanız gerekmektedir. Renk seçimi için iletişime geçiniz.
Genel Malzeme
Ürün üretiminde yonga levha kullanılmıştır.
Özel Ölçü
Hayır
Benzer Ürünler