Bahçe Oturma Grubu ER-2001
Bahçe Oturma Grubu ER-2001
Bahçe Oturma Grubu ER-2001
Bahçe Oturma Grubu ER-2001
Bahçe Oturma Grubu ER-2001
Bahçe Oturma Grubu ER-2001

Bahçe Oturma Grubu ER-2001

0,00
İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : ₺163.000(KDV Dahil)
İndirimli : ₺97.804(KDV Dahil)

Anında Alışveriş Kredisi ile 36 Taksit İmkanı

Webe Özel
İndirim Devam Ediyor
Takım İçeriğini Değiştir
Parçalar
Ürün Resmi
Ürün Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat

Ürün AdıGenişlikDerinlikYükseklik
Bahçe Tekli Koltuk Minderli 72 cm ER-108172 cm 90 cm 78 cm
Bahçe İkili Koltuk Minderli 132 cm ER-1082132 cm 90 cm 78 cm
Bahçe Üçlü Koltuk Minderli 172 cm ER-1083172 cm 90 cm 78 cm
Bakım ve Temizlik
Iroko ağacından yapılan ürünlerin yüzeylerine dış etkilere karşı dayanıklılık kazanımı için teak yağı sürülür. Bu yağ sayesinde ürünün deforme olmadan kullanım süresi artırılmış olunur. Ancak, tabiki ahşap doğal bir malzeme olduğundan dolayı, belli bir süre sonra ürünün bakım zamanı gelecektir. Ahşabın bakım periyotları kullanıma ve ürünün maruz kaldığı dış etkilere bağlı olarak değişiklik göstertebilir. Ürünü en kısa sürede deforme eden dış etken güneş ışınlarıdır. Bu yüzden ürünün sıcak yaz aylarında doğrudan güneş ışınları ile temasının olmaması tavsiye edilir. Ahşabın bakım zamanının geldiğini ürünün renk değişiminden ve temas ile ürün yapısında hissedilen pütürlü yüzeylerden anlaşılabilir. Bu durumda önce 180 kum zımpara kağıdı ile deforme olan yüzeye el ile zımpara işlemi uygulayıp yüzey pütürleri giderilir, sonrasında da zımparalanmış yüzeye fırça veya cila bezi (üstüpü) ile şeffaf teak yağı sürülür. Bu basit işlemden sonra ürününüzü ilk aldığınız günkü görüntüsüne geri kavuşturabilirsiniz
Minder Bakım ve Temizlik
Kuru temizleme yapılamaz. Düşük derecede yıkanabilir. (40° C)
Takım İçeriği
Takım 3 + 2 + 1'den oluşmaktadır. Farklı kombinasyonlarla da satın alabilirsiniz.
Tema
Bahçe, Dış Mekan, Teras, Balkon
Ek Bilgi
Ürün minderlidir. Takım içeriğine sehpalar dahil değildir. Detaylı bilgi için WhatsApp sipariş hattı 0(549) 821 92 14 ile iletişime geçebilirsiniz.
Genel Malzeme
Hammaddesinde kullanılan iroko ağacı, afrika kökenli bir ağaç türüdür. İçerisinde yağ bulundurduğu için su tutmaz ve bu sayede bakteri üretimi yapmaz. Iroko ağacı yaşken kesildiğinde, gövde reçine sızıntıları kesilen bölgeyi kaplar ve sertleşir. Bu madde cam gibi bir yüzey oluşturur ve çürümeyi engeller. Yağmura, rüzgara, neme, güneşe ve soğuğa karşı dayanıklıdır. Dış mekan mobilya, doğrama ve kaplamalarında kullanıma uygundur. Iroko ağacının rengi homojen olmayan sarı tonlarına sahiptir. Güneş ve oksijen ile temasa geçtiğinde zamanla kahve ve çikolata rengi tonlarına dönüşerek homojen bir görüntü oluşturmaktadır. Iroko ağacı dış cephe kaplamaları, teknelerin parke zeminleri ve dış mekan mobilyaları gibi zorlu şartlar altında tercih edilen bir ağaç türüdür.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR