Asrid Konsol
Asrid Konsol
Asrid Konsol
Asrid Konsol
Asrid Konsol
Asrid Konsol
Asrid Konsol
Asrid Konsol

Asrid Konsol

0,00
İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : ₺64.185(KDV Dahil)
İndirimli : ₺38.513(KDV Dahil)
ek1

Anında Alışveriş Kredisi ile 36 Taksit İmkanı

İndirim Devam Ediyor
Konsol fiyatına ayna dahil değildir. Ayrıca fiyatlandırılmıştır. Ürün gövdesi 1. sınıf MDF'dir. Üst tabla ve yanlar, yerli ceviz doğal ahşap kaplamalı MDF'dir. Ürünün tüm gövde parçalarında yekpare plama yapılarak desen kesintisi yapılmamıştır. Arkalık malzemesi 18mm melaminli yonga levhadır. Arkalık bağlantıları sunta vidası ile değil alyan başlı civatalarla yapılmıştır. Bu şekilde ürün sökülüp takıldıkça formunu ve kalitesini bozmamasını sağlayan çok önemli bir yöntemdir. Üst tabla malzemesi 1. sınıf kalite 25mm MDF olup CNC işlem yapılmıştır. İç tasarım 18mm melaminli yonga levhadır. Kapaklar 1. sınıf lake boyalı MDF'dir. Kapak işlemeleri CNC makinelerde yapılmaktadır. Kulplar gold kaplamadır. Ayaklar elektrostatik siyah fırın boyadır. Ayak altlarındaki gold detaylar paslanmaz metalden yapılmıştır. Ayak altlarındaki gold metaller ayarlanabilir ve demontedir. Bozuk zeminlerde bile ürün teraziye alınabilir. Tüm kapaklarda 3'er adet HAFELE marka yavaşlatıcılı menteşe kullanılmıştır. (Bunun sebebi kapağın yıllarca sarkmadan kullanılmasını sağlamaktır.) Ürün, alt kısmında iki adet 20*40 metal profil kullanılarak yıllarca sehim yapmadan kullanılabilecek şekilde dizayn edilmiştir. Ürünün bağlantı elemanlarında HAFELE marka malzemeler kullanılmıştır. Ayaklar cıvata somun sistemiyle bağlandığı için ayakların yerinden kopma/çıkma gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Ayakların üst tablaya bağlantısı sunta vidası ile değil alyan başlı cıvata ve çelik dübel yardımıyla yapılmaktadır. Sürdürülebilir ürün için bu şarttır. Üründe kullanılan boya "kurşunsuz" ve en kaliteli yerli üretim üründür. Gold detaylar titanyum kaplamadır
Ürün AdıGenişlikDerinlikYükseklik
Asrid Konsol228 cm50 cm77 cm
Ayak Malzemesi
Ayakların üst tablaya bağlantısı sunta vidası ile değil alyan başlı cıvata ve çelik dübel yardımıyla yapılmaktadır. Ayaklar cıvata somun sistemiyle bağlandığı için ayakların yerinden kopma/çıkma gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Ayak altlarındaki gold metaller ayarlanabilir ve demontedir. Ayak altlarındaki gold detaylar paslanmaz metalden yapılmıştır.
Garanti Süresi
2 Yıl
Tasarım
Modern
Robot Süpürge
Uygundur
Ürün Rengi
Ceviz
Özel Ölçü
Hayır
Ek Bilgiler
Konsol fiyatına ayna dahil değildir. Ürünün bağlantı elemanlarında "HAFELE" marka malzemeler kullanılmıştır. Üründe kullanılan boya "kurşunsuz" ve en kaliteli yerli üretim üründür. Kullanım kolaylığı amacı ile kapaklarda yavaşlatıcı mekanizma kullanılmıştır. Bozuk zeminlerde bile ürün teraziye alınabilir.
Bakım & Temizlik
Nemli bez yardımı ile silinebilir.
Genel Malzeme
Arkalık malzemesi 18mm melaminli yonga levhadır. Arkalık bağlantıları sunta vidası ile değil alyan başlı civatalarla yapılmıştır. Üst tabla ve yanlar, yerli ceviz doğal ahşap kaplamalı MDF'dir. Üst tabla malzemesi 1. sınıf kalite 25mm MDF olup CNC işlem yapılmıştır. Ürünün tüm gövde parçalarında yekpare kaplama yapılarak desen kesintisi yapılmamıştır. Ürün, alt kısmında iki adet 20x40 metal profil kullanılarak yıllarca sehim yapmadan kullanılabilecek şekilde dizayn edilmiştir. Ürün üretiminde Mdf kullanılmıştır. Kulplar gold kaplamadır. Kapak işlemeleri CNC makinelerde yapılmaktadır. İç tasarım 18mm melaminli yonga levhadır Ayaklar elektrostatik siyah fırın boyadır. Ayak altlarındaki gold detaylar paslanmaz metalden yapılmıştır. Ayak altlarındaki gold metaller ayarlanabilir ve demontedir.
Ayak Rengi
Gold Siyah
Üretim Durumu
Sipariş sonrası üretim
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR