Asrid Bar Vitrin
Asrid Bar Vitrin
Asrid Bar Vitrin
Asrid Bar Vitrin

Asrid Bar Vitrin

0,00

Anında Alışveriş Kredisi ile 36 Taksit İmkanı

Webe Özel
İndirim Devam Ediyor
Ürün gövdesi ve İç tasarım 1. sınıf MDF'dir. Üst tabla ve yanlar, yerli ceviz doğal ahşap kaplamalı MDF'dir. Ürünün tüm gövde parçalarında yekpare kaplama yapılarak desen kesintisi yapılmamıştır. Arkalık malzemesi 18mm melaminli yonga levhadır. Arkalık bağlantıları sunta vidası ile değil alyan başlı civatalarla yapılmıştır. Bu şekilde ürün sökülüp takıldıkça formunu ve kalitesini bozmamasını sağlayan çok önemli bir yöntemdir. Üst tabla malzemesi 1. sınıf kalite 25mm MDF olup CNC işlem yapılmıştır. Kapaklar alüminyumdur ve kapak içlerinde kırılmaz tepmerli füme cam kullanılmıştır. Ayaklar elektrostatik siyah fırın boyadır. Ayak altlarındaki gold detaylar paslanmaz metalden yapılmıştır. Ayak altlarındaki gold metaller ayarlanabilir ve demontedir. Bozuk zeminlerde bile ürün teraziye alınabilir. Tüm kapaklarda 5'er adet HAFELE marka yavaşlatıcılı menteşe kullanılmıştır. (Bunun sebebi kapağın yıllarca sarkmadan kullanılmasını sağlamaktır.) Ürün, alt kısmında iki adet 20*40 metal profil kullanılarak yıllarca sehim yapmadan kullanılabilecek şekilde dizayn edilmiştir. Ürünün bağlantı elemanlarında HAFELE marka malzemeler kullanılmıştır. Çekmecelerde HETTICH marka slow motion ray kullanılmıştır. Ayaklar cıvata somun sistemiyle bağlandığı için ayakların yerinden kopma/çıkma gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Ayakların üst tablaya bağlantısı sunta vidası ile değil alyan başlı cıvata ve çelik dübel yardımıyla yapılmaktadır. Sürdürülebilir ürün için bu şarttır. Üründe kullanılan boya "kurşunsuz" ve en kaliteli yerli üretim üründür. Gold detaylar titanyum kaplamadır
Ürün AdıGenişlikDerinlikYükseklik
Asrid Bar Vitrin100 cm50 cm174 cm
Ayak Malzemesi
Ayakların üst tablaya bağlantısı sunta vidası ile değil alyan başlı cıvata ve çelik dübel yardımıyla yapılmaktadır. Ayaklar elektrostatik fırın boyalı metaldir. Ayaklar cıvata somun sistemiyle bağlandığı için ayakların yerinden kopma/çıkma gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Ayak altlarındaki gold metaller ayarlanabilir ve demontedir. Ayak altlarındaki gold detaylar paslanmaz metalden yapılmıştır.
Garanti Süresi
2 Yıl
Tasarım
Modern
Robot Süpürge
Uygundur
Ürün Rengi
Ceviz
Ek Bilgiler
Bozuk zeminlerde bile ürün teraziye alınabilir. Tüm kapaklarda 5'er adet HAFELE marka yavaşlatıcılı menteşe kullanılmıştır. Çekmecelerde HETTICH marka slow motion ray kullanılmıştır. Ürünün bağlantı elemanlarında "HAFELE" marka malzemeler kullanılmıştır.
Genel Malzeme
Ürün gövdesi ve İç tasarım 1. sınıf MDF'dir. Arkalık malzemesi 18mm melaminli yonga levhadır. Arkalık bağlantıları sunta vidası ile değil alyan başlı civatalarla yapılmıştır. Üst tabla malzemesi 1. sınıf kalite 25mm MDF olup CNC işlem yapılmıştır. Ürünün tüm gövde parçalarında yekpare kaplama yapılarak desen kesintisi yapılmamıştır. Ürün, alt kısmında iki adet 20x40 metal profil kullanılarak yıllarca sehim yapmadan kullanılabilecek şekilde dizayn edilmiştir. Üst tabla ve yanlar, yerli ceviz doğal ahşap kaplamalı MDF'dir.
Ayak Rengi
Gold Siyah
Üretim Durumu
Sipariş sonrası üretim
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR