Country Koltuk Takımı

Oturma grupları arasında en çok tercih edilen tarzların başında gelen country koltuk takımı modelleri, birbirinden farklı şık tasarımların ağırlıkta olduğu mobilyalardan biridir. Genel olarak İngiliz stilinin ön planda olduğu bu muhteşem tasarımlarda; kaliteyi, konforu ve şıklığı aynı anda bulmanız mümkündür. Evinizde köklü bir değişiklik yapmak istiyorsanız ya da hali hazırda klasik-şık detayların kullanıldığı bir dekorasyona sahipseniz country koltuk takımı çeşitleri tam size göre! Alışveriş sırasında sizleri zorlayacak nokta ise country tarzının hakim olduğu tasarımlar arasında tercih yapmak olacak. Ne istediğinizi ve nasıl fonksiyonel özellikler aradığınızı belirleyerek dilediğiniz takımlara anında sahip olabilirsiniz.

Country Koltuk Takımının Genel Özellikleri

Country mobilyalar, İngiliz kır stilini yansıtan ve tasarımsal olarak şık detayların ağırlıkta olduğu oturma gruplarıdır. Geçmişin izlerini yansıtan bu stil, günümüzde daha konforlu hale getirilerek büyük bir kitle tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Country modeller, her kulanıcı için farklı kategorilere ayrılır. İngiliz country, sıcak bir tasarımın şık detaylar ile harmanlandığı mobilyalardır. Ayrıca kır stilinin daha baskın olduğu bu mobilyalarda natural detaylar ağırlıktadır. Kategorinin içinde yer alan diğer stiller ise Fransız, Shaker ve Rustik stillerdir. Bu koltuk modelleri ile evinizde hem geleneksel hatlara hem de modern detaylara yer açabilirsiniz.

Country koltuk takımı modellerinin tasarımları kadar kumaşları da belirgin özelliklere sahiptir. Genel olarak doğal izlerin ağırlıkta olduğu kumaşlar, çiçek desenleri ile dinlendiren bir etkiye sahiptir. Canlı ve sıcak renkler, bu stilde sık sık kullanılır. Böyle bir tercih yapmak istemeyenler için daha sade kumaşların kullanıldığı mobilyalar da bulunmaktadır. Kısacası her kullanıcının aradığı ihtiyaçlara uygun bir country koltuk takımı üretilmektedir. Bunların yanı sıra bu stilin en belirgin özelliklerinden biri de yüksek kalite standartlarına sahip olmasıdır. Tasarımında daha çok el işçiliğinin yer aldığı country oturma gruplarında, ürünün ayak ve kolları karakteristik bir yapıya sahiptir. Gerek oturum minderleri, gerekse kumaş yapısı ve işçiliği ile uzun yıllar sağlamlığını koruyabilecek mobilya tarzıdır. Ayrıca country stilinden vazgeçemiyor ancak daha modern bir mobilya istiyorsanız bu stilde modern hatların ağırlıkta olduğu tasarımları bulmak mümkündür. Tercihiniz ne olursa olsun, göz dolduran bir dekorasyon gerçekleştirmeniz bu mobilyalar ile oldukça kolaydır.

 

Şıklığın Konforla Buluştuğu Country Koltuk Takımı Fiyatları

Country koltuk takımı modelleri, geniş bir fiyat aralığına sahiptir. Fiyatları etkileyen belli başlı faktörlerin ilk sırasını tabii ki iyi bir işçilik ve kalite alıyor. Sipariş sırasında takım içeriğinin değiştirilmesi, fonksiyonel özelliklerin arttırılması ya da ekstra kırlent seçimi yapılması, country koltuk takımı fiyatlarını doğrudan etkilemektedir. Kumaş değişiklikliği ve renk seçeneklerinden yararlanmak, pek çok takım için geçerli olmaya devam ediyor. Bu seçenekten yararlanmak fiyatları bir tık yükseltse de evinize en uygun mobilya tercihi yapmanızı kolaylaştırır. Country oturma grupları arasında bütçenizin çok üstüne çıkmayacağınız pek çok tasarım bulunuyor. İyi bir araştırma yaparak ve ihtiyaçlarınızı belirleyerek aradığınız koltuk takımlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Hatta ekstra indirim dönemlerini takip ederek country koltuk takımlarına daha ekomomik fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. 

Eviniz için şık bir seçim yapmak istiyorsanız country koltuk takımı modellerine öncelik tanıyabilirsiniz. Mobilya dünyasının öncüleri arasındaki Engince Mobilya, son trendlere ve yüksek kalite standartlarına uygun pek çok mobilyayı sizler ile buluşturuyor. Alışverişiniz sırasında takım içeriğinde değişiklik yapabileceğiniz özel tasarımlar, iyi bir işçilik ile üretiliyor ve her ihtiyaca cevap verecek şekilde tasarlanıyor. Uzun yıllar kullanmaktan keyif duyacağınız konforlu ve şık tasarımlara hemen şimdi sahip olabilirsiniz.