₺27.940 KDV Dahil
₺46.565 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺27.077 KDV Dahil
₺45.126 KDV Dahil
₺24.385 KDV Dahil
₺40.639 KDV Dahil
₺23.684 KDV Dahil
₺39.471 KDV Dahil
₺31.000 KDV Dahil
₺51.665 KDV Dahil
₺27.726 KDV Dahil
₺46.209 KDV Dahil
₺31.000 KDV Dahil
₺51.665 KDV Dahil
₺26.530 KDV Dahil
₺44.215 KDV Dahil
₺31.915 KDV Dahil
₺53.189 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺25.385 KDV Dahil
₺42.306 KDV Dahil
₺26.530 KDV Dahil
₺44.215 KDV Dahil
₺27.940 KDV Dahil
₺46.565 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺21.436 KDV Dahil
₺35.725 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺31.598 KDV Dahil
₺52.662 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺28.530 KDV Dahil
₺47.548 KDV Dahil

Chester Koltuk Takımı

Modası hiç eskimeyen mobilyalar ile yeni bir dekorasyon düzenlemesine gidecekseniz chester koltuk takımı modelleri tam size göre! Zamana meydan okuyan ve her geçen yıl daha fazla ilgi gören chester koltuk modelleri, büyük bir kitle tarafından tercih edilmeye devam ediyor. Bu denli tercih edilmesinin en büyük nedenlerinden biri, gösterişli ve şık tasarımlara sahip olmalarıdır. Bir yandan kapitone düğmeli görünümü ile eskiye dönüş yaşayacağınız, diğer yandan modern çizgiler ile evinizi zenginleştireceğiniz chester koltuk takımı çeşitleri, kalite ile buluşunca ortaya uzun yıllar sizleri mutlu edecek bir kullanım sunuyor. Evinizde dinamik bir ortam yaratmak istiyorsanız en doğru tercihi yapmak üzeresiniz.

Chester Koltuk Takımı Modellerinin Göze Çarpan Özellikleri

Koltuk takımınızı değiştirmeyi düşünüyorsanız ve klasik-şık modeller size hitap eden bir tarz ise en iyi alternatifler arasındaki chester koltuk takımı modellerini değerlendirmeye alabilirsiniz. Chester tarzın hakim olduğu tasarımlar genel olarak; kabarık yastıklar ile zenginleştirilen, dışa kıvrılan kollara sahip, şık ve ihtişamlı görünümleri ile beğenileri üzerinde toplayan takımlardır. Fiyat açısından; modern, country ve klasik modeller ile hemen hemen aynı aralıkta olan chester oturma grubu çeşitleri, uzun yıllar dayanıklı yapılara sahiptir. Geçmişte daha çok deri kumaş ile üretilen koltuklarda artık çeşitli kumaşlar kullanılıyor. Nubuk, keten, şönil ve kadife gibi pek çok kumaş ile döşemesi gerçekleştiriliyor. Kumaşların; toz tutmayan, kolay silinebilen ve çabuk yıpranmayan kalitede olması, mobilyanın ömrünü ciddi oranda uzatıyor. Chester koltuk takımı denildiğinde akla gelen diğer diğer özellik ise konfor oluyor. Günümüzde daha konforlu şekilde üretilen chester modellerin oturum minderleri, kalitesine uygun şekilde ve her isteğe uygun DNS değerinde üretiliyor. Böylece her kullanıcı, aradığı konforu chester koltuk takımı modellerinde bulabiliyor. 

Chester oturma grubu kategorisinde tarzlar birbirinden net bir şekilde ayrılabiliyor. Bir yandan klasik izlerin ağırlıklı olduğu şık tasarımlar, diğer yandan spor modeller ile rahatlığın ön planda olduğu tasarımlar… Her iki tasarım da aranan tüm ihtiyaçlara cevap veriyor. Klasik tarza daha yakın üretilen oturma grupları, daha fazla kırlent ile hareketlendirilirken, spor tarzın hakim olduğu oturma grupları daha sade ve yumuşak hatlara sahip tasarımlar ile sizlere sunuluyor. Ayrıca; yatak olabilen, sırtınızı ve ayaklarınızı rahatlıkla uzatabileceğiniz fonksiyonel özelliklerin yer aldığı tasarımları, spor tarzın hakim olduğu chester koltuklarda bulabilirsiniz. Peki, tek başına bir chester koltuk ile salon dekorasyonu yapılır mı? Küçük salonlar için tek başına dörtlü bir chester koltuk ile dinamik bir dekorasyon gerçekleştirmeniz mümkündür. Salonunuza dahil edeceğiniz küçük bir sehpa ve bir lambader ile dekorasyonunuza minimalist bir görünüm kazandırabilirsiniz. 

Chester Koltuk Takımı Fiyatlarını Belirleyen Faktörler

Her mobilyada olduğu gibi chester koltuk takımı kategorisinde yer alan tüm ürünler fiyat açısından; sahip oldukları kalite standartlarına, kumaş türüne ve iyi bir işçiliğe göre değişiklik gösteriyor. Sık sık değiştirilemeyen mobilyalar olmasından dolayı bütçe konusunda biraz esnek olmak, uzun vadede kullanabileceğiniz ürünlere sahip olmanızı kolaylaştırır. Alışveriş sırasında yapacağınız ekstra kırlent seçimi, özel ölçü siparişi ve takım kombinasyonunda yapacağınız değişiklikler de chester koltuk takımı fiyatlarını doğrudan etkileyen faktörlerdir. Belli dönemlerde yapılan indirimler ile mevcut fiyatlar daha ekonomik hale gelebilmektedir. Bu dönemleri takip ederek bütçenizin üstüne çıkmayacağınız bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Mobilya dünyasının öncüleri arasındaki Engince Mobilya, chester koltuk takımı başta olmak üzere pek çok tarzın yer aldığı mobilyaları sizlerle buluşturuyor. Hem kaliteden hem de şıklıktan ödün vermek istemiyorsanız doğru adrestesiniz!