Raf

Raf Modelleri

Ev ve işyerlerinin her alanında rahatlıkla kullanabileceğiniz Engince raf modelleri, birbirinden farklı tasarımlarıyla her zevke uygun modelleri beğeninize sunuyor. Dekoratif eşyalar ile süsleyebileceğiniz modeller evinizin havasını değiştirir. Farklı renk ve tasarımlarda çeşidi bulunan raflar, her ortama farklı bir atmosfer katar. 

Raf Modelleri ile Evler Daha İşlevsel

Özellikle küçük odaların çok daha işlevsel hale gelmesini sağlayan modeller, alandan tasarruf etmenizi sağlıyor. Kapaklı raf modellerini tercih ederek eşyalarınızı düzen içinde yerleştirebilir; odalardaki dağınık görünümden kurtulabilirsiniz. Sürgülü kapakları ister açık ister kapalı olarak kullanabilirsiniz. Süs objeleri, fotoğraflar ile renklendirebileceğiniz kapaksız modeller ise dekoratif açıdan oldukça şık bir görünüm sağlıyor. Tek bir raf yerine birden fazla raf seçerek bir arada kullanabilir; televizyon ünitesi stiline uygun modelleri seçerek mobilyalar arasında uyumu yakalayabilirsiniz. 

Kullanım alanına göre farklı seçenekler sunan marka, sağlamlığı ile de öne çıkıyor. 1. kalite ahşap malzeme ürünlerin ömrünü uzatırken; çizilmelere, darbelere karşı da dayanıklılık gösteriyor. Özellikle yüksek taşıma kapasitesi sayesinde kapaksız raf modellerini bir araya getirerek kitaplık olarak da kullanabilirsiniz. Engince Mobilya’nın geniş ürün yelpazesinden dilediğiniz modeli seçerek duvarlarınızı sadelikten kurtarın.