- TAM ORTOPEDİK yataktır.

- Kumaşlarda bulunan LAVANTA bileşenleri ile uyku döneminde güzel kokular ve rahat huzurlu bir uyku sağlar.

- Kullanılan kumaşlar ve dolgu malzemesi manyetiklenmeyi engellediği için ANTİ-STRES özellikli bir yataktır.

- Yatak içerisinde bulunan MEMOSOFT dolgu maddesi sayesinde vücutta oluşacak omurga bozukluklarının tedavisini destekler.

- BEL ve BACAK ağrıları çeken hastalarda tedavi sürecinde bel ve bacak bölgesinde yatağa temas yerinde oluşacak boşlukları dolduran memosoft dolgu malzemesi ile bel, bacak, basen ve kas ağrılarının tedavisini destekler.

- Foam özellikli metal veya yaylı dolgu maddesi kullanılmadığı için oda içerisinde elektrikli ve elektronik ürünlerin oluşturacağı manyetik dalgaların strese ve manyetiklenmeye bağlı baş ağrısı, kas ağrısı, uyku düzensizlikleri gibi rahatsızlıkların önleme özelliği vardır.

- 3D bant sistemi ile dizayn edilmiş, bialestic kumaş kullanılarak oluşturulmuş yatağımız hava sirkülasyonu yapmasından dolayı NEFES ALABİLME ÖZELLİĞİ, aşırı sıcaklarda TERLEME sorununu ortadan kaldıracaktır.

- Hava sirkülasyonlu 3D özelliği, bialestic kumaş, anti-bakteriyel kumaş özellikleri ile yatak içerisinde oluşacak “MİTE, AKAR” gibi insan sağlığına zarar veren BAKTERİLERİN OLUŞUMUNU ENGELLER.

- Süpersoft kapitone içi dolgu malzemesi ile her zaman rahat ve konforlu uyku sağlar.

- Doğal malzeme kullanılarak üretilmiş; doğaya saygılı, ÇEVRE DOSTU yataklardır.

- Eşlerin yatmış olduğu bölümlere NOKTASAL baskı yaparak, uyku esnasında eşlerin birbirini rahatsız etmesini engeller.