- Waterlatex özellik yataktır, kauçuk ağacının öz sütünden üretilen DOĞAL MALZEME kullanılmış NATUREL yataktır.
 
- ORTOPEDİK ve ANATOMİK yataktır.
 
- 5 ZONLU waterlatex malzeme kullanılarak vücudun yatağa temas ettiği her bölgede ayrı basınç uygulaması oluşturan, vücudu daha da konforlu saran, ana kucağı hissi veren KİŞİYE ÖZEL yataktır.
 
- Kumaşlarda bulunan LAVANTA bileşenleri ile uyku döneminde güzel kokular sayesinde rahat ve huzurlu bir uyku sağlar.

- Kullanılan kumaşlar ve dolgu malzemesi manyetiklenmeyi engellediği için ANTİ STRES özellikli yataktır.

- Yatak içerisinde bulunan MEMOSOFT dolgu maddesi sayesinde vücutta oluşacak omurga bozukluklarının tedavisini destekler.

- BEL ve BACAK ağrıları çeken hastalar da tedavi sürecinde bel ve bacak bölgesinde yatağa temas yerinde oluşacak boşlukları dolduran memosoft dolgu malzemesi ile bel, bacak, basen ve kas ağrılarının tedavisini destekler.

- Foam özellikli metal veya yaylı dolgu maddesi kullanılmadığı için oda içerisinde elektrikli ve elektronik ürünlerin oluşturacağı manyetik dalgaların strese ve manyetiklenmeye bağlı baş ağrısı, kas ağrısı, uyku düzensizlikleri, yorgun uyku gibi rahatsızlıkları önleme özelliği vardır.

- 3D bant sistemi ile dizayn edilmiş, bialestic kumaş kullanılarak oluşturulmuş yatağımız hava sirkülasyonu yapmasından dolayı NEFES ALABİLME ÖZELLİĞİ, aşırı sıcaklarda TERLEME sorununu ortadan kaldıracaktır.

- Hava sirkülasyonlu 3D özelliği, bialestic kumaş, anti-bakteriyel kumaş özellikleri ile yatak içerisinde oluşacak "MİTE, AKAR" gibi insan sağlığına zarar veren BAKTERİLERİN OLUŞUMUNU ENGELLER.

- Süpersoft kapitone içi dolgu malzemesi ile her daim rahat ve konforlu uyku sağlar.

- Doğal malzeme kullanılarak üretilmiş; doğaya saygılı, ÇEVRE DOSTU yataklardır.

- Eşlerin yatmış olduğu bölümlere NOKTASAL baskı yaparak, uyku esnasında eşlerin birbirini rahatsız etmesini engeller.