BEYLİKDÜZÜNDE YENİ MAĞAZAMIZ AÇILDI
BEYLİKDÜZÜ
Sektörde 35 Yıllık deneyim ve 10 Mağaza ile büyümeye devam eden,Engince Yaşam Alanları şimdi Yeni Mağazası ile Beylikdüzünde. Beylikdüzü ve çevresi yeni siteler ve yeni binaların olduğu büyümeye devam eden İstanbul un batı metroplu olarak kabul edilmektedir. Beylikdüzü Mobilya Mağazaları , Modern Mobilyalar, Country Mobilyalar açısından ihtiyaca cevap verebilmek için yeni mağazamızı Beylikdüzüne açmaya karar verdik.Ödüllü yeni trend tasarımlarımız yeni modellerimiz ve fiyat avantajlarıyla sizleri buluşturmayı amaçladık.
KONUM
Sizin yakınınıza geldik.Merkezi Lokasyon,Tüyap Fuar ve Kongre Merkezine yakın ana geçiş alanları üzerinde E5 üzeri kolay Erişim.Aşağıdaki haritadan yol tarifi alabilirsiniz.
KONSEPT
3 Katlı 2500m2 Geniş ve Ferah Teşhir alanlarına sahip.Her departmanda birbirinden seçkin tasarım ödüllü Mobilya ürünleri ile donatıldı.Gezerken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Geniş ve ferah alanlarda mobilyaları görüyor olmak daha hızlı ve doğru tercih verebilmenize yardımcı olacak. "Her segment de kalite" anlayışımız bizi diğer firmalardan ayıran en önemli farklılıklarımızdan dır,Beylikdüzü mağazamızda bu ilkeden ödün verilmeksizin yeni tasarım ve trend ürünlere yer verildi.Geniş Ürün yelpazesi içermesine özellikle dikkat edildi böylece tüm ihtiyaçlarınıza alternatif ürünler bularak zamandan tasarruf edebileceksiniz.
HİZMETLER
Engince Beylikdüzü Mağazamız Deneyimli Satış ve İç Mimar kadrosu, ayrıca tecrübeli satış sonrası destek ekipleri ve kurulum ekipleri geniş servis ağı ile sizlere kurumsal hizmet vermek için hazır.
KAMPANYA
Mağazamızı ve ürünlerimizi keşfetmek için sizleri Beylikdüzü Mağazamıza bekliyoruz.
Mağaza ziyaretinde kullanabileceğiniz
HEDİYE ÇEKİ'nizi almayı unutmayın.
Kullanım Şartları: Hediye çeki değeri 500TL dir.10.000TL üzeri alışverişlerinizde geçerli olacaktır.Kullanmak için epostanıza gönderilen çeki lütfen basılı veya elektronik ortamda Satış Temsilcinize gösterin.Bir kez kullanılabilir.Outlet Mobilyalarda ve Turuncu İndirimli Mobilyalarda,Anında İndirim ve Hediye Yağmuru Kampanyası da geçerli değildir.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.