₺23.214 KDV Dahil
₺38.688 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺13.171 KDV Dahil
₺21.951 KDV Dahil
₺10.436 KDV Dahil
₺17.392 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺12.239 KDV Dahil
₺20.398 KDV Dahil
₺16.034 KDV Dahil
₺26.723 KDV Dahil
₺11.641 KDV Dahil
₺19.401 KDV Dahil
₺18.197 KDV Dahil
₺30.326 KDV Dahil
₺11.744 KDV Dahil
₺19.572 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺11.803 KDV Dahil
₺19.672 KDV Dahil
₺13.171 KDV Dahil
₺21.951 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺9.897 KDV Dahil
₺16.495 KDV Dahil
₺12.547 KDV Dahil
₺20.911 KDV Dahil
₺9.059 KDV Dahil
₺15.099 KDV Dahil
₺7.649 KDV Dahil
₺12.749 KDV Dahil
₺11.641 KDV Dahil
₺19.401 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺21.701 KDV Dahil
₺36.167 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺20.650 KDV Dahil
₺34.415 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel

Ekonomik Köşe Koltuk

Ekonomik Köşe Koltuk Modelleri

 

 

Tarzınıza uygun bir köşe koltuk takımı ile evinizde modern bir görünüm elde edebilir, gören herkesin beğenisini kazanabilirsiniz. Köşe koltuklar, son döneme damgasını vuran özel tasarımları ile pek çok kişi tarafından tercih edilen mobilyaların ilk sıralarında bulunmaktadır. Evinizi, büyük bir konfora ve karşı konulmaz bir kaliteye sahip oturma grubu ile taçlandırmak için acele edin. İhtiyaçlara uygun şekilde üretilen ekonomik köşe takımları sizleri bekliyor.

 

Ucuz L Koltuk Modellerinde Fonksiyonel Özellikler

L koltuk modelleri, her kullanıcının aradığı özellikleri bulabileceği ve fonksiyonel açıdan sayısız seçenek sunan mobilyalardır. Kumaşları, renkleri, oturum minderlerinin rahatlığı ile her zevke hitap eden bu mobilyalar, son zamanlarda revaçta olan minimalist dekorasyonlarda sık sık kullanılıyor. Sunmuş olduğu fonksiyonel özellikler, küçük salonların kullanım alanını daraltmıyor ve tek bir mobilyada birden çok özelliğin kullanılmasına olanak sağlıyor. Her mobilya, farklı modüler parçalara sahip olsa da takım içeriğinin değiştiriliyor olması nedeni ile ihtiyaçlara cevap veriyor. Üstelik bu modüler parçaları salonunuza ya da oturma odanıza en uygun şekilde kullanmanızı kolaylaştırıyor. Dinlenme modülüne sahip olan tasarımlar, konforundan ödün vermek istemeyenlerin ilk tercihlerinden biri oluyor. Sık sık misafir ağırlayanlar için yataklı modeller de ilgi gören tasarımlar arasındadır. Yataklı modeller, iyi bir oturum minderine sahip ise konfor ikiye katlanıyor ve dinlenilen vakitlerin süresini ve kalitesini arttırıyor. Köşe koltuk takımlarının tercih edilmesini sağlayan bir diğer fonksiyonel özellik ise sırtınızı rahatça yaslayacağınız ya da ayaklarınızı uzatabileceğiniz mekanizmalara sahip olmasıdır. İsteğe uygun değişik şekillerde kullanım sunan bu mekanizmalar, takımda yer alan berjer modellerinde de bulunabiliyor. İyi bir araştırma ile ucuz l koltuk modellerinde aradığınız tüm bu özellikleri ve konforu kolaylıkla bulabilirsiniz.

 

Ucuz L Koltuk Fiyatlarında Kaçırılmayacak Fırsatlar!

 

Konu köşe koltuk takımları olunca, fiyat etiketlerinde yoğun bir değişim meydana geliyor. Yataklı modüller, sırt ve ayak mekanizmaları, döner berjerler, sehpa modülleri, bluetooth ve ses sistemi gibi pek çok fonksiyonel özellikler, fiyatları etkileyen belli başlı faktörlerdir. İşin içine kalite ve iyi bir işçilik de girince, fiyatlarda yükselmeler meydana geliyor. Sadece konfora ve kaliteye önem verip, fonksiyonel özellikler arasından ihtiyaçlarınıza uygun modellere yönelmeniz durumunda, ekonomik köşe takımlarına kolayca sahip olabilirsiniz. Takımda yer alan modüler parçaları azaltmak ya da çoğaltmak da fiyatları doğrudan etkilemektedir. Ayrıca ekstra kırlent seçimleri ve özel ölçü siparişleri de fiyatları yukarı çıkaran hizmetlerdir. Salon tipine uygun boyutlarda bir model tercihinde bulunmak, uzun vadede kullanabileceğiniz bir seçim yapmanızı kolaylaştırır. Aksi halde küçük bir salon için büyük köşe koltuk takımı tercihinde bulunmak hem ekonomik açıdan hem de kullanım açısından sizleri olumsuz yönde etkileyebilir. Bütçeye uygun ucuz l koltuk takımına sahip olmak için ihtiyaçların iyi belirlenmesi önemlidir. Belli dönemlerde yapılan ekstra indirimleri takip ederek yapılan alışverişler, ucuz l koltuk fiyatlarını daha ekonomik hale getirmenin iyi bir yoludur. İndirimleri takip ederek fonksiyonel açıdan zengin tasarımları uygun fiyatlara getirebilirsiniz. Tercih sizin. İhtiyaçlarınız ve zevkleriniz doğrultusunda en doğru kararı vermek için fiyatları mutlaka karşılaştırın.

Bütçenizin çok üzerine çıkmadan, ekonomik köşe takımlarına sahip olmak için doğru adrestesiniz. Birinci sınıf kumaşlar ile döşenen, oturum minderlerinde kaliteli malzemelerin kullanıldığı ve iyi bir işçiliğe sahip olan tüm mobilyalar burada! Engince Mobilya’nın sayısız seçeneği sizlerle buluşturduğu ekonomik köşe takımları; kaliteli ve konforlu tasarımları sayesinde beğeninizi kazanacak. Ayrıca evinizde göz alıcı bir dekorasyon gerçekleştirirken, tercih ettiğiniz mobilyayı uzun yıllar kullanmanın keyfini çıkaracaksınız.