Country TV Üniteleri

Country TV Ünitesi Modelleri

 

Ahşabın sıcaklığını modern dokunuşlarla bir araya getiren country tv ünitesi modelleri ile oturma odalarında huzurlu bir atmosfer yakalayabilirsiniz. Farklı özelliklere sahip modeller Engince ayrıcalığıyla beğeninize sunuluyor. 

Oymalı detaylar barındıran tv üniteleri ile retro, klasik bir dokunuş yapabilir; daha düz modeller ile modern şıklığı evlere taşıyabilirsiniz. Çekmeceli ve bölmeli tv üniteleri; eşyalarınızın yanı sıra modem ve diğer teknolojik cihazlar için de bir alan barındırıyor. Çizilmez üst yüzeylerine süs eşyaları koyarak dinamik ve keyifli bir dokunuş yapabilirsiniz. Raflı ve dolaplı televizyon üst blokları ise fonksiyonelliğinin yanı sıra vitrin olarak da kullanılabilir. Ürün kapaklarında yer alan yavaşlatıcı menteşeler kapakların zarar görmesini engelliyor. E1 kalite standardında üretilen tv üniteleri kanserojen madde içermemeleri sayesinde çocuklarınız için de güvenli bir ortam sağlıyor. 

Tv sehpası, pano, dolap ve raflardan oluşan country tv üniteleri salon dekorasyonuna işlevsellik ve şıklık katıyor. İhtiyaçlarınıza yönelik tüm özellikleri barındıran modelleri Engince Mobilya’da bulabilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.