ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Country Köşe Koltuk Takımları

Country Köşe Koltuk Modelleri

Oturma odalarında sıcak, minimal ve nostaljik bir havayı country köşe koltuk modelleriyle yakalayabilirsiniz. Engince, fonksiyonel özellikler barındıran çok sayıda modeli uygun fiyatlarla beğeninize sunuyor. 

Salon dekorasyonunda yerden tasarruf sağlayarak, fonksiyonel şıklığı yakalayabilirsiniz. Doğanın getirdiği sıcaklığı ve ahşabın samimiyetini taşıyan modeller pratik özellikleriyle de dikkat çekiyor. Kimi zaman yatak olarak da kullanabileceğiniz köşe koltuklar, l şeklinde görünümüyle bulundukları ortama ferahlık katıyor. Özellikle odanızı farklı parçalara bölmek istediğiniz zamanlarda kolaylık sağlayan modeller, kalabalık oturma tarzı için de mükemmel çözümler sunuyor. Halı, sehpa ve mobilya aksesuarları ile de kombin yaparak fonksiyonelliği üst düzeye çıkarabilirsiniz. Sağlamlığı ile de dikkat çeken koltuklar, uzun yıllar evinizde baş köşeyi alıyor. Ürünlerde yer alan silinebilir kumaş özelliği temizliği de oldukça kolaylaştırıyor. Sıvı ya da yemek döktüğünüzde rahatlıkla silerek temizleyebilir ya da kuru temizleme yapabilirsiniz. Yerden yüksek ayak tasarımı olan modelleri tercih ederek koltuk altlarını da hareket ettirmeden silebilirsiniz. İçeriğinde 32 dns HR sünger bulunan country köşe koltuklar, rahat bir oturma alanı sağlıyor. Misafir ağırladığınız zamanlarda yatak olarak kullanmak da mümkün. 

Yalın ve doğal tasarımlarıyla her dekorasyona uyum sağlayan Engince country köşe koltuk takımları ile evinizde nostaljik esintilere yer verin.