Beta İki Ayaklı Ofis Masası Panelsiz 160 cm
Beta İki Ayaklı Ofis Masası Panelsiz 160 cm

Beta İki Ayaklı Ofis Masası Panelsiz 160 cm

0,00
İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : ₺4.444(KDV Dahil)
İndirimli : ₺2.667(KDV Dahil)
ek1

Anında Alışveriş Kredisi ile 36 Taksit İmkanı

Webe Özel
İndirim Devam Ediyor
Beta iki ayaklı ofis masası panelsiz 160 cm, modern ve sade tasarımı sayesinde açık ofis dekorasyonları için ideal bir kullanım sunmaktadır. Beta iki ayaklı ofis masası panelsiz 160 cm, ceviz rengi ile zamansız bir ofis dekorasyonu gerçekleştirmenizi kolaylaştırır. Her döneme hitap eden tasarımı ve yüksek kalitesi sayesinde uzun yıllar kullanabileceğiniz özel bir üründür. Masanın arasına yerleştireceğiniz bir bölücü panel ile iki kişilik çalışma alanı düzenlemeniz mümkündür. Bu sayede ofis alanından tasarruf edebilirsiniz. Ürünün ana malzemesi, yonga levhadır. Ahşap yüzeyler hafif nemli bez, metal yüzeyler ise aşındırıcı içermeyen temizleyiciler ile silinebilmektedir. Beta ayaklı ofis masası panelsiz 160 cm’nin renk seçeneklerinden yararlanarak, istediğiniz ofis dekorasyonunu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
Ürün AdıGenişlikDerinlikYükseklik
Beta İki Ayaklı Ofis Masası Panelsiz 160 cm160 cm162 cm75 cm
Bakım ve Temizlik
Ahşap yüzeyler hafif nemli bezle silinerek ardından yumuşak bir bezle kurulanmalıdır. Herhangi kimyasal içerikli temizleyici ve cila kullanılmamalıdır. Metal yüzeyleri temizlemek için aşındırıcı içermeyen temizleyiciler ve su kullanılabilir, ardından yumuşak bir bezle kurulayabilirsiniz.
Ek Bilgi
Detaylı bilgi için 0(549) 821 92 14 WhatsApp hattı ile iletişime geçebilirsiniz. Masa bölücü panel, görselde kullanılmıştır. Fiyata dahil değildir. Ayrıca satın almanız gerekmektedir. Renk seçimi için iletişime geçiniz.
Genel Malzeme
Ürün üretiminde yonga levha kullanılmıştır.
Özel Ölçü
Hayır
Benzer Ürünler