₺6.872 KDV Dahil
₺11.453 KDV Dahil
₺4.410 KDV Dahil
₺7.350 KDV Dahil
₺3.675 KDV Dahil
₺6.125 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺2.009 KDV Dahil
₺3.348 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺1.496 KDV Dahil
₺2.493 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺1.496 KDV Dahil
₺2.493 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺2.051 KDV Dahil
₺3.418 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺4.410 KDV Dahil
₺7.350 KDV Dahil
₺2.949 KDV Dahil
₺4.914 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺3.419 KDV Dahil
₺5.698 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺3.726 KDV Dahil
₺6.211 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺3.188 KDV Dahil
₺5.313 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel
₺3.624 KDV Dahil
₺6.040 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Webe Özel

Ahşap Kitaplık Modelleri

Ahşabın doğallığı, sadeliği ve sağlamlığı, her dönem popülerliğini korumaya devam ediyor. Ana malzemesi ahşap olan pek çok mobilya, her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük bir kitle tarafından tercih edilmektedir. Kitaplar için iyi bir düzenleme alanı olan kitaplıklarda da ahşap malzeme sık sık kullanılmaktadır. Yeni bir kitaplığa ihtiyacınız varsa tercihinizi ahşabın doğallığından yana kullanabilir, evinizin ölçülerine uygun ve dekorasyonunuz ile uyumlu birbirinden güzel ahşap kitaplıklara anında sahip olabilirsiniz.

 

Ahşap Kitaplık Modellerinde Son Trendler

Günümüzde her evin ihtiyaçları arasında olan ahşap kitaplık modelleri, her ne kadar genç odalarındaki yerini sağlamlaştırsa da salon ve oturma odalarında da sık sık yer verilen ürünlerdir. Kitaplar için iyi bir sergi alanı olan kitaplıklar, artık dekoratif açıdan da büyük önem kazanmış durumdadır. Çeşitli kalitelere ve tasarımlara sahip olan ahşap kitaplıklar, doğanın izlerini evine taşımak isteyenlerin ilgi odağı olmaya devam ediyor. Eğer siz de ahşabın kalitesini ve doğallığını seviyorsanız evinizde şık bir ahşap kitaplığa yer verebilirsiniz. Bu yıl, kitaplık tasarımlarında değişimler meydana geldi. Artık her kullanıcı için farklı fonksiyonel özellikleri bulmak çok kolay bir hal aldı. Üretilen her kitaplık, farklı boyutları ve farklı raf sayıları ile her ihtiyaca çözüm bulmaktadır. En sevdiğiniz kitaplarınızı yan yana sıralayacağınız kitaplıklar; kapaklı ve kapaksız olarak üretilmektedir. Kapaklı kitaplıklarda ekstra çekmeceler bulunmakta ve geniş bir kullanım alanı yer almaktadır. Kapaksız kitaplıklar ise yanları ve arkası boş olup, arka kısmı duvara gelecek şekilde yerleştirilir. Bu ürünler, demonte olarak satın alınır ve evde monte işleminin ardından istenilen yerlerde rahatlıkla kullanılabilir. Kitaplıklarda geniş bir yelpaze mevcuttur. Dilerseniz direkt duvara monte edilen raflar ile kendi tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Ayrıca çok çeşitli tasarımların yer aldığı kitaplıklar ile hayalinizdeki dekorasyona hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

 

Ahşap Kitaplık Fiyatları

Hem kitaplarınız hem aksesuarlarınız hem de küçük bitkileriniz için şık köşeler dekore edeceğiniz ahşap kitaplıklar, pek çok fiyat seçeneğinin bulunduğu ürünlerdir. Fiyatlar; kalite standartlarına, tasarıma ve fonksiyonel özelliklere göre belirleniyor. İhtiyacınız doğrultusunda çok raflı ya da çekmecelerin yer aldığı ahşap kitaplık modellerini tercih edebilirsiniz. Ahşap kitaplık fiyatları, her kesime ve her bütçeye hitap eden etiketleri sayesinde geniş bir kitlenin ilk tercihlerinden biri oluyor. Göz alıcı bir dekorasyon için Engince Mobilya’nın sizlere sunduğu ahşap kitaplıkları değerlendirebilir, uzun vadede kullanmaktan keyif alacağınız ürünlere anında sahip olabilirsiniz. Ahşap dekoratif kitaplıklar, kalite standartlarına uygun şekilde üretiliyor ve sizlere en güzel tasarımlar ile sunuluyor. İmalatları sırasında ise sağlığa ve çevreye zararlı hiçbir madde kullanılmıyor. Tamamen kullanıcı dostu olan kitaplıklar, mobilya modasının son trend renkleri ile hareketlendiriliyor. Modern ve klasik ev dekorasyonlarına uyum sağlayan ahşap kitaplıklar bir adım ötenizde.